Vörösmarty Iskoláért
Alapítvány

3530 Miskolc, Mádai u. 2.

Magyar Külkereskedelmi
Bank Rt.

10300002-25509898-00003285

Alapítványi adószám:
1840 1396-1-05


Vörösmarty Híradó




A képre kattintva többet megtudhat iskolánk névadójának életéről.

Címünk:
3530 Miskolc, Mádai Lajos utca 2.
(a címre kattintva Google-térképen is megtekinthető)
OM azonosítónk: 201516
E-mail:
info kukac vorosmartykatolikus.hu
titkarsag kukac vorosmartykatolikus.hu
Telefon/fax:
(46) 506 518
(30) 613 72 17
Gazdaságvezető:
(46) 504 881
Óvoda:
(46) 322 928

Ebéd lemondása:
(30) 613 72 05


Csengetési rend
Alsó tagozat

1. óra: 800- 845
2. óra: 900- 945
3. óra: 955- 1040
Udvari szünet
4. óra: 1100- 1145
5. óra: 1155- 1240
6. óra: 1250- 1335
Iskolaotthonos osztályokban:
7. óra: 1335- 1420
8-9. óra: 1430- 1555

Sportversenyek 2012
Sporteredmények 2011/2012


Kosárlabda III. korcsoport lány

Makranczi Léda
Büdi Julianna
Trembóczki Liliána
Pável Anett
Muhi Viktória
Veres Zsófia
Szőke Kinga
Lénárt Zsófia
Juhász Petra
Gecsó Dóra
Fridmanszki Martina
Halász Zsófia
Szekeres Ágota
Gyükeri Mercédesz
Orbán Dorina
5.b városi 2. hely
5.a megyei 1. hely
5.b országos elődöntő 2.hely
5.b
5.b
5.b
5.c
5.c
5.c
5.c
5.c
6.b
6.c
6.c
7.a


III. korcsoport fiú

Veres Adorján Márk
Herczeg Kristóf
Iova Alex
Gombaszögi Tamás
Török Ábel
Tarján Iván
Richvalszky Ádám
Deres Dominik
Plachetka Zalán
Bukszár Péter
Ludvig Milán
5.a városi 2. hely
5.a megyei 4. hely
5.a
5.a
6.b
6.b
6.c
6.c
6.c
7.c
7.c


IV. korcsoport lány

Makranczi Léda
Halász Zsófia
Orbán Dorina
Fister Csenge
Gulyás Debóra
Nemes Alexandra
Földesi Dorina
Lipták Laura
Tóth Gréta
Halász Anna
5.a városi 1. hely
6.b megyei 1. hely
7.a megyei 1. hely
7.c 2. hely
7.c
7.c
8.a
8.a
8.a
8.b


III. korcsoport lány

Lénárt Zsófia
Veres Zsófia
Pável Anett
Trembóczki Liliána
Kovács Zsuzsa
Kis Viktória
Tekulics Aletta
Sándor Bianka
Juhász Petra
Büdi Julianna
Bogdányi Zita
Miskolczi Dóra
Gyükeri Mercédesz
Fridmanszki Martina
5.c amatőr
5.b amatőr
5.b
5.b
5.b
5.b
5.c
5.c
5.c
5.a
5.a
5.a
6.c
5.c


III. korcsoport fiú

Veres Adorján
Gombaszögi Tamás
Herczegh Kristóf
Iova Alex
Bojti Ákos
Kiss Róbert
Heihrich Máté
Richvalszky Ádám
Deres Dominik
Plachetka Zalán
Ludvig Milán
Bukszár Péter
5.a amatőr
5.a városi 1. hely
5.a
5.a
6.a
6.b
6.c
6.c
6.c
6.c
7.c
7.c


Kispályás labdarúgás I. korcsoport fiú

Dezső Raymund
Szalkó Zénó
Kis-Orosz Máté
Kiss Mátyás
Tóth Tamás
Praták Dávid
Gulyás Martin
Kiss Bence
Kovács Zsombor
Balogh Máté
1.b körzeti 2. hely
1.b városi 2. hely
2.a megyei elődöntő 2. hely
2.b
2.b
2.b
2.b
2.b
2.b
3.b


Nagypályás labdarúgás IV. korcsoport fiú

Farkas Roland
Hidasi Olivér
Maksa Adrián
Skarupa Tamás
Bíró Dániel
Győrfi Péter
Mészáros Attila
Szamosfalvi Ádám
Farkas Richárd
Koutis Evangelos
Koutis Kostantinos
Lakatos Szilveszter
Mikolka Márk
6.b körzeti 1. hely
7.a városi 4. hely
7.a
7.b
8.a
8.a
8.a
8.a
8.b
8.b
8.b
8.b
8.b


Labdarúgás III. – IV. korcsoport lány

Bogdányi Zita
Halász Zsófia
Fister Csenge
Gulyás Debóra
Nemes Alexandra
Földesi Dorina
Lipták Laura
Tóth Gréta
Halász Anna
Bogdányi Réka
5.a városi 1. hely
6.b
7.c
7.c
7.c
8.a
8.a
8.a
8.b
8.b


Labdarúgás II. korcsoport fiú

Szilágyi Soma
Kamarási Balázs
Várkonyi Bence
Ludvig Mózes
Kocsis Levente
Bodó Zoltán
Csiszár Áron
Demkó Csab
3.b körzeti 2.hely
4.b
4.b
4.b
4.b
4.b
3.b
3.b


III. korcsoport fiú

Kiss Róbert
Richvalszky Ádám
Bojti Ákos
Török Ábel
Tarján Iván
Szabó Levente
Heinrich Máté
Plachetka Zalán
Farkas Roland
Kocsis Levente
6.b városi 2. hely
6.c megyei elődöntő 2.hely
6.a
6.b
6.b
6.c
6.c
6.b
6.b
4.b


Teremlabdarúgás IV. korcsoport fiú

Farkas Roland
Hidasi Olivér
Skarupa Tamás
Bíró Dániel
Győrfi Péter
Szamosfalvi Ádám
Bordás Tamás
Farkas Richárd
Koutis Evangelos
Koutis Kostantinos
Lakatos Szilveszter
6.b városi 1. hely
7.a megyei elődöntő 4. hely
7.b
8.a
8.a
8.a
8.b
8.b
8.b
8.b
8.b


Röplabda IV. korcsoport lány

Billik Réka
Horváth Petra
Marton Petra
Kovács Nikoletta
Nagy Dóra
Kamarási Kamilla
Mérai Dorina
Kocsis Zsófia
6.c városi 2. hely
6.c megyei 4. hely
6.c
6.c
7.a
7.a
7.b
8.b


III. korcsoport lány

Radi Adrienn
Tóth Evelin
Kapusi Dominika
Takács Dalma
Billik Réka
Horváth Petra
Elek Zsófia
Kovács Nikoletta
Marton Petra
6.a amatőr
6.b városi 1. hely
6.b
6.b
6.c
6.c
6.c
6.c
6.c


IV. korcsoport lány

Radi Adrienn
Marton Petra
Kovács Nikoletta
Horváth Petra
Billik Réka
Kamarási Kamilla
Nagy Dorottya
Mérai Dorina
Csépány Melitta
Tóth Vera
6.a amatőr
6.c városi 1. hely
6.c
6.c
6.c
7.a
7.a
7.b
8.b
8.b


Úszás

Pilz Olivér 2.a városi 4. hely
megyei 2. hely
Mohai Balázs 2.a városi 6. hely
Rácz Boróka 2.b városi 4. hely
megyei 5. hely
Forrai Patrik 7.b városi 1. hely
Hornyák Balázs 7.b városi 4. hely
Bukszár Péter 7.c városi 5. hely


Floorball I. korcsoport fiú

Tóth Tamás
Kiss Mátyás
Praták Dávid
Gulyás Martin
Kovács Zsombor
Balogh Máté
2.b városi 1. hely
2.b városi 1. hely
2.b területi 2. hely
2.b
2.b
3.b


I. korcsoport fiú

Kurucz Márton
Untisz Levente
Hlavács Levente
Kiss Bence
Melegh Domonkos
2.b városi 2. hely
2.b városi 2. hely
2.b országos elődöntő 4.hely
2.b
2.b


II. korcsoport lány

Szamosfalvi Petra
Radi Eszter
Rácz Boróka
Vajda Eszter
3.b városi 1. hely
4.b
2.b
3.b


II. korcsoport lány

Olajos Réka
Török Réka
Kojsza Kinga
Medvenicz Enikő
3.b városi 2. hely
3.b
3.b
2.b


II. korcsoport lány

Szamosfalvi Petra
Olajos Réka
Radi Eszter
Török Eszter
3.b területi I. hely
3.b országos elődöntő IV.hely
4.b
4.b


II. korcsoport fiú

Várkonyi Bence
Kocsis Levente
Ludvig Mózes
Kamarási Balázs
Bodó Zoltán
Lajtos Bence
4.b városi 1. hely
4.b
4.b
4.b
4.b
4.b


II. korcsoport fiú

Szilágyi Soma
Csiszár Áron
Demkó Csaba
Simon Benedek
Orosz Iván
Feuerabend László
3.b városi 2 .hely
3.b
3.b
3.b
3.b
3.b


II. korcsoport fiú

Várkonyi Bence
Kamarási Balázs
Ludvig Mózes
Kocsis Levente
Bodó Zoltán
Szilágyi Soma
4.b területi 1. hely
4.b országos elődöntő 4.hely
4.b
4.b
4.b
3.b


III. korcsoport fiú

Bojti Ákos
Herczeg Kristóf
Szalai Richárd
Siráky Egon
Balogh Bence
6.a városi
5.a területi
4.b
4.b
4.b


Atlétika

Többpróba II. korcsoport lány

Olajos Réka
Szamosfalvi Petra
Kerepesi Zsófia
Hornya Bianka
Balga Lili
Fülöp Gréta
Nagy Dalma
3.b városi 2. hely
3.b megyei 6.hely
3.b
3.b
4.b
4.b
4.b


III. korcsoport lány

Büdi Julianna
Bogdányi Zita
Halász Zsófia
Kovács Nikoletta
Billik Réka
Orbán Dorina
5.a városi 1. hely
5.a megyei 4.hely
6.b
6.c
6.c
7.a


Súlylökés csapatverseny lány

Nemes Alexandra
Fister Csenge
Lipták Laura
Tóth Gréta
Halász Anna
7.c városi 2. hely
7.c
8.a
8.a
8.b


Magasugrás csapatverseny lány

Fister Csenge
Földesi Dorina
Tóth Gréta
Halász Anna
Bogdányi Réka
7.c városi 1. hely
8.a megyei 1. hely
8.a
8.b
8.b


Távolugrás csapatverseny lány

Halász Zsófia
Fister Csenge
Tóth Gréta
Halász Anna
6.b városi 1. hely
7.c
8.a
8.b


Kislabda dobás csapatverseny lány

Mérai Dorina
Kocsis Barbara
Földesi Dorina
Kocsis Zsófia
Kalászdi Eszter
7.b városi 1. hely
8.a
8.a
8.b
8.b


Atlétikaegyéni bajnokság

300 m-es síkfutás

Tóth Gréta 8.a városi 2. hely
megyei 5. hely


1500 m-es síkfutás

Bogdányi Réka 8.b városi 1. hely
megyei 5. hely


60 m-es futás

Halász Zsófia 6.b városi 1. hely
megyei 2. hely


Magasugrás

Fister Csenge 7.c városi 1. hely
megyei 4. hely
Kuttor Patrik 6.c városi 3. hely
megyei 6.hely


Kislabda dobás

Billik Réka 6.c városi 2. hely
Kocsis Zsófia 8.b városi 2. hely
Szamosfalvi Ádám 8.a városi 2. hely


Mezei futóverseny

csapat

Bogdányi Zita
Makranczi Léda
Halász Zsófia
Takács Dalma
Tóth Evelin
Billik Réka
Kovács Nikoletta
Orbán Dorina
5.a városi 1. hely
5.a
6.b
6.b
6.b
6.c
6.c
7.a


egyéni

Halász Zsófia 6.b város 1. hely


csapat

Bogdányi Zita
Makranczi Léda
Halász Zsófia
Billik Réka
Orbán Dorina
5.a
5.a
6.b
6.c
7.a


Városi futóverseny

Maksa Adrián
Zámbó Ádám
Kasalyák Máté
Mészáros Attila
Szamosfalvi Ádám
Győrfi Péter
Bíró Dániel
Mikolka Márk
Koutis Evangelos
Koutis Kostantinos
7.a városi 3. hely
7.b
7.b
8.a
8.a
8.a
8.a
8.b
8.b
8.b


Városi futóverseny

Orbán Dorina
Nagy Dorottya
Fister Csenge
Nemes Alexandra
Gulyás Debóra
Dienes Dorina
Tóth Gréta
Földesi Dorina
Halász Anna
Bogdányi Réka
7.a városi 1. hely
7.a
7.c
7.c
7.c
8.a
8.a
8.a
8.b
8.b


Asztalitenisz

Laczkó Dániel 7.c városi 1. hely
megyei 3. hely


Gyorskorcsolya országos döntő

Tóth Tamás 2.b egyéni 3. hely
váltó 4.hely
Kiss Mátyás 2.b egyéni 4. hely
váltó 4.hely
Fülöp Alexa 2.b egyéni 4. hely
váltó 3.hely
Rácz Boróka 2.b
Ludvig Mózes 4.b egyéni 4. hely
váltó 4.hely
Szamosfalvi Petra 3.b egyéni 4. hely
váltó 3.hely
Olajos Réka 3.b egyéni 5. hely
váltó 3.hely


Játékos sportverseny

városi 2. hely

Kiss-Orosz Máté
Tóth Tamás
Kiss Mátyás Zoltán
Lalik Réka
Molnár Gréta
Medvenicz Enikő
Csiszár Áron
Feuetabend László
Fülöp Alexa
Hornya Bianka
Kerepesi Zsófia
2.a
2.b
2.b
2.b
2.b
2.b
3.b
3.b
3.b
3.b
3.b


megyei 4. hely

Olajos Réka
Szamosfalvi Petra
Szilágyi Soma
Szűcs Gréta
Balga Lili
Fülöp Gréta
Kamarási Balázs
Bodó Zoltán
Kocsis Levente
Ludvig Mózes
Nagy Dalma
3.b
3.b
3.b
3.b
4.b
4.b
4.b
4.b
4.b
4.b
4.b


Kézilabda IV. korcsoport fiú

Hidasi Olivér
Györfi Péter
Szamosfalvi Ádám
Lója Patrik
Bíró Dániel
Mészáros Attila
Mikolka Márk
Farkas Richárd
Koutis Evangelos
Koutis Konstantinos
Bialics Bence
7.a amatőr
8.a városi 2. hely
8.a
8.a
8.a
8.a
8.b
8.b
8.b
8.b
8.b


III. korcsoport lány

Makranczi Léda
Büdi Julianna
Trembóczki Liliánna
Pável Anett
Muhi Viktória
Veres Zsófia
Szőke Kinga
Lénárt Zsófia
Juhász Petra
Gecsó Dóra
Fridmanszki Martina
Halász Zsófia
Szekeres Ágota
Gyükeri Mercédesz
Orbán Dorina
5.b amatőr
5.a városi 2. hely
5.b
5.b
5.b
5.b
5.c
5.c
5.c
5.c
5.c
6.b
6.c
6.c
7.a


IV. korcsoport lány

Makranczi Léda
Halász Zsófia
Orbán Dorina
Fister Csenge
Gulyás Debóra
Nemes Alexandra
Földesi Dorina
Lipták Laura
Tóth Gréta
Halász Anna
5.a amatőr
6.b városi 1. hely
7.a
7.c
7.c
7.c
8.a
8.a
8.a
8.b


Judo

Veres Győző 7.c városi 5. hely
megyei 2. hely
országos döntő
Veres Adorján 5.a városi 2. hely
megyei 3. hely
országos döntő
Zsebe Gergő 6.b városi 5. hely
megyei 2. hely
országos döntő


Strandröplabda lány

Kalászdi Eszter
Kocsis Zsófia
Mérai Dorina
Kamarási Kamilla
Nagy Dorottya
8.b városi 2. hely
8.b
7.b
7.a
7.a


Vívás IV. korcsoport lány

Bogdányi Réka
Bogdányi Zita
8.b országos 2.hely
5.a országos 3. hely


Diákolimpiai eredmények
  • Atlétika: Minden korcsoportban fiúk és lányok is városi döntőbe jutottak.
    III. korcsoportos lányok városi 1. hely
    Nyuszi futás:
    II. korcsoportos lányok városi 2. hely
    1. korcsoportos lányok városi 4. hely
  • Floorball: Országos elődöntő.
  • Játékos sportvetélkedő: Városi 2. hely, megyei 4. hely.
  • Futsal: Városi 1. hely
  • Röplabda: Városi 3. hely, megyei 4. hely.
  • Kosárlabda: Lányok: városi 1. hely, városi 2. hely. Fiúk: városi 2. hely

Házi versenyek
(Minden hónap utolsó csütörtökén 0. órában.)
  • Súlylökés: ...
  • Kézilabda kapuralövés: ...
  • Kosárlabda KO bajnokság: ...
  • Akadálypálya: ...

Diákolimpia képek
Megújultunk!


e-Ellenőrző




Heti menü
Jó étvágyat!

Videók
Videó archívum
• Egri Főegyházmegye

• Szent István TV

• Szent István Katolikus Rádió

• Magyar Katolikus Egyház

• Magyar Kurir

• Vatikán

• Fráter Gimnázium

• Jezsuita Gimnázium



Csengetési rend
Felső tagozat
0. óra: 700- 745
1. óra: 800- 845
2. óra: 900- 945
3. óra: 955- 1040
Udvari szünet
4. óra: 1100- 1145
5. óra: 1155- 1240
6. óra: 1250- 1335
7. óra: 1400- 1445
8. óra: 1450- 1530

Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda
A honlapot készítette
A honlapot karbantartja
Minden jog fenntartva © 2013
Ön a
látogatónk