Vörösmarty Iskoláért
Alapítvány

3530 Miskolc, Mádai u. 2.

Magyar Külkereskedelmi
Bank Rt.

10300002-25509898-00003285

Alapítványi adószám:
1840 1396-1-05


Vörösmarty Híradó




A képre kattintva többet megtudhat iskolánk névadójának életéről.

Címünk:
3530 Miskolc, Mádai Lajos utca 2.
(a címre kattintva Google-térképen is megtekinthető)
OM azonosítónk: 201516
E-mail:
info kukac vorosmartykatolikus.hu
titkarsag kukac vorosmartykatolikus.hu
Telefon/fax:
(46) 506 518
(30) 613 72 17
Gazdaságvezető:
(46) 504 881
Óvoda:
(46) 322 928

Ebéd lemondása:
(30) 613 72 05


Csengetési rend
Alsó tagozat

1. óra: 800- 845
2. óra: 900- 945
3. óra: 955- 1040
Udvari szünet
4. óra: 1100- 1145
5. óra: 1155- 1240
6. óra: 1250- 1335
Iskolaotthonos osztályokban:
7. óra: 1335- 1420
8-9. óra: 1430- 1555

Versenyeredmények 2015/2016-os tanév
2015-2016-os tanév sporteredményei

 

 

IV. korcsoport

fiú

 

 

Kojsza Kornél
Szilágyi Soma
Szőcs Zalán
Ludvigh Mózes
Kamarási Balázs
Demkó Csaba
Tóth Milán
Willner Ferenc

8. b
7. b
8. b
8. b
8. b
7. b
8. c
8. c

városi I. hely
megyei elődöntő II. hely


 

 

IV. korcsoport

fiú

 

 

 Kojsza Kornél
Szilágyi Soma
Szőcs Zalán
Ludvigh Mózes
Kamarási Balázs
Demkó Csaba
Tóth Milán
Willner Ferenc

8. b
7. b
8. b
8. b
8. b
7. b
8. c
8. c

városi VI. hely

Labdarúgás

 

IV. korcsoport

lány

 

 

Berényi Bernadett
Hornya Bianka
Kerepesi Zsófia
Kojsza Kinga
Nagy Dalma Viktória
Olajos Réka
Simon Virág
Szabó Gréta
Szamosfalvi Petra
Tőzsér Virág
Török Réka

7. b
7. b
7. b
7. b
8. b
7. b
7. b
5. b
7. b
7. b
7. b

városi III. hely

Kézilabda

 

III. korcsoport

fiú

 

 

Praták Dávid
Tóth Tamás
Kiss Mátyás
Gulyás Martin
Kis Orosz Máté
Kondor Dénes
Gere Máté
Untisz Levente

6. b
6. b
6. b
6. b
6. a
6. a
5. b
6. b

városi II. hely

Kézilabda amatőr

 

III. korcsoport

fiú

 

 

Praták Dávid
Rőczei Zsolt
Dezső Rajmund
Tóth Tamás
Kiss Mátyás
Gulyás Martin
Gere Máté
Untisz Levente

6. b
5. b
5. b
6. b
6. b
6. b
5. b
6. b

városi II. hely

Kézilabda

 

IV. korcsoport

fiú

 

 

Szilágyi Soma
Ludvigh Mózes
Kamarási Balázs
Bodó Zoltán
Lisztóczki Péter
Demkó Csaba
Willner Ferenc
Tóth Milán

7. b
8. b
8. b
8. b
8. b
7. b
8. c
8. c

városi III. hely

Kézilabda amatőr

 

IV. korcsoport

fiú

 

 

Szilágyi Soma
Ludvigh Mózes
Kamarási Balázs
Bodó Zoltán
Demkó Csaba
Willner Ferenc
Tóth Milán
Szőcs Zalán
Tóth Tamás
Schulz Balázs

7. b
8. b
8. b
8. b
7. b
8. c
8. c
8. b
6. b
7. a

városi II. hely

Kézilabda amatőr

 

III. korcsoport

lány

 

 

Simon Virág
Kojsza Kinga
Severnyák Anikó
Lalik Réka
Kaposvári Dóra 
Medvenicz Enikő
Fülöp Alexa
Pitti Panna
Rózsahegyi Kitti
Juhász Anna
Villás Kinga

7. b
7. b
6. b
6. b
6. b
6. b
6. b
6. b
6. b
6. b
6. b

városi II. hely

Kézilabda

 

IV. korcsoport

lány

 

 

Bazsa Brigitta
Berényi Bernadett
Hornya Bianka
Kerepesi Zsófia
Kojsza Kinga
Locher Laura
Olajos Réka
Simon Virág
Szalontai Dorina
Szamosfalvi Petra
Tőzsér Virág
Török Réka

7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b

városi II. hely

Kézilabda amatőr

 

IV. korcsoport

lány

 

 

Bazsa Brigitta
Berényi Bernadett
Hornya Bianka
Kerepesi Zsófia
Kojsza Kinga
Locher Laura
Olajos Réka
Simon Virág
Szalontai Dorina
Szamosfalvi Petra
Tőzsér Virág
Török Réka

7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b

városi I. hely

Kosárlabda amatőr

 

III. korcsoport

lány

 

 

 Kojsza Kinga
Severnyák Anikó
Lalik Réka
Kaposvári Dóra 
Medvenicz Enikő
Fülöp Alexa
Pitti Panna
Rózsahegyi Kitti
Juhász Anna
Villás Kinga
Friedmanszki Laura
Szemán Dominika
Szirmai Szimonetta

7. b
6. b
7. b
7. b
7. b
6. b
6. b
7. b
7. b
7. b
6. a
6. a
6. a

városi II. hely

Kosárlabda

 

IV. korcsoport

lány

 

 

Bazsa Brigitta
Berényi Bernadett
Hornya Bianka
Kerepesi Zsófia
Kojsza Kinga
Kovács Eszter
Locher Laura
Olajos Réka
Simon Virág
Szalontai Dorina
Szamosfalvi Petra
Tőzsér Virág
Török Réka

7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b

városi II. hely
megyei II. hely
országos elődöntő III. hely

Kosárlabda amatőr

 

IV. korcsoport

lány

 

 

Bazsa Brigitta
Berényi Bernadett
Hornya Bianka
Kerepesi Zsófia
Kojsza Kinga
Kovács Eszter
Locher Laura
Olajos Réka
Simon Virág
Szalontai Dorina
Szamosfalvi Petra
Tőzsér Virág
Török Réka

7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b

városi II. hely


Floorball

 

I. korcsoport

fiú

 

 

Veres-Fucsku Bence
Gönczi György
Gábor Kristóf
Farkas Máté
Balogh Tamás

2. b
2. b
2. b
2. b
2. b

városi I. hely
országos elődöntő III. hely

Floorball

 

I. korcsoport

fiú

 

 

Bakos Gara
Dezső Zsombor
Haraszti Henrik Máté
Simon Krisztián
Szőnyi Paszternák Mirkó
Zsámbok Zalán

2. b
2. b
2. b
2. b
2. b
2. b

városi III. hely

Floorball

 

II. korcsoport

fiú

 

 

Tóth Péter
Mészáros Levente
Borbély Ádám
Matyika Miksa
Gábor Imelda

4. b
4. b
4. b
4. b
4. b

városi I. hely
országos elődöntő I. hely
országos döntő VI. hely

Floorball

 

II. korcsoport

lány

 

 

Gábor Imelda
Kozslik Kíra
Kiss Viktória
Lalik Petra

4. b
4. b
4. b
3. b

országos elődöntő III. hely

Floorball

 

III. korcsoport

fiú

 

 

Nagy Dávid
Pitti Péter
Szatmári Péter
Krausz Márton
Márton Roland
Kovács Bendegúz
Mura Milán
Kiss Patrik

3. b
3. b
3. b
3. b
3. b
3. b
3. b
3. b

városi III. hely

Floorball

 

III. korcsoport

fiú

 

 

Kiss Mátyás
Praták Dávid
Gulyás Martin
Kis Bence
Dezső Rajmund

6. b
6. b
5. b
6. b
5. b

városi I. hely
országos elődöntő I. hely

Floorball

 

III. korcsoport

fiú

 

 

Untisz Levente
Kurucz Márton
Gere Máté
Rőczei Zsolt
Kis Orosz Máté
Orosz Gergő

6. b
6. b
5. b
5. b
6. a
5. b

városi III. hely
országos elődöntő II. hely

Floorball

 

IV. korcsoport

fiú

 

 

Ludvig Mózes Levente
Kamarási Balázs
Várkonyi Bence
Szőcs Zalán
Szilágyi Soma
Demkó Csaba
Fazakas Erik

8. b
8. b
8. b
8. b
7. b
7. b
7. b

városi I. hely
országos elődöntő I. hely
országos döntő IV. hely

Floorball

 

IV. korcsoport

fiú

 

 

Bodó Zoltán
Lehoczki László
Dicső Szabolcs
Siráky Egon
Lajtos Bence

8. b
8. b
8. b
8. b
8. b

városi II. hely
országos elődöntő V. hely

Floorball

 

IV. korcsoport

lány

 

 

Nagy Dalma
Szamosfalvi Petra
Olajos Réka
Tőzsér Virág
Hornya Bianka
Kojsza Kinga

8. b
7. b
7. b
7. b
7. b
7. b

városi I. hely
országos elődöntő II. hely
országos döntő V. hely

 

 

III korcsoport

lány

 

 

Fülöp Alexa
Larik Réka
Pitti Panna
Rózsahegyi Kitti
Severnyák Anikó
Villás Kinga

6. b
6. b
6. b
6. b
6. b
6. b

városi V. hely
megyei V. hely

Atlétika

III. korcsoport

lány

 

 

Váltófutás   4*100 m

 

 

 

Fülöp Alexa
Larik Réka
Pitti Panna
Rózsahegyi Kitti
Villás Kinga

6. b
6. b
6. b
6. b
6. b

városi III. hely
megyei III. hely

Atlétika

III. korcsoport

lány

Távolugrás

 

 

 

Fülöp Alexa

6. b

városi III. hely
megyei I. hely

Atlétika

III. korcsoport

 

Futás 600 m

 

 

 

Fülöp Alexa

6. b

városi III. hely

Atlétika

 

IV. korcsoport

lány

 

Váltófutás   4*600 m

 

 

 

Bazsa Brigitta
Hornya Bianka
Szalontai Dorina
Szamosfalvi Petra
Török Réka

7. b
7. b
7. b
7. b
7. b

városi III. hely
megyei III. hely

Atlétika

IV. korcsoport

lány

Kislabdahajítás

 

 

 

Kerepesi Zsófia

7. b

városi III. hely

Atlétika

IV. korcsoport

lány

Futás 300 m

 

 

 

Balga Lili

8. b

városi III. hely

Gyorskorcsolya

 

 

 

 

I. korcsoport

 

 

Papp Lili

3. b

városi II. hely
országos VIII. hely

 

Boldog Boglárka

3. b

városi III. hely

 

Briczky Maya

2. b

városi IV. hely

 

Zelenka Réka

2. b

városi VI. hely

 

 

II. korcsoport

 

 

Lalik Petra

3. b

városi I. hely
országos VII. hely

 

Gábor Imelda

4. b

városi III. hely

 

Borbély Ádám

4. b

városi III. hely

 

Kis Patrik

3. b

városi III. hely

 

Pitti Péter

3. b

városi IV. hely

 

 

III. korcsoport

 

 

Fülöp Alexa

6. b

városi II. hely
országos VIII. hely

 

Pitti Panna

6. b

városi IV. hely

 

 

IV. korcsoport

 

 

Szamosfalvi Petra

7. b

városi I. hely
országos I. hely

 

Balga Lili

8. b

városi IV. hely

 

Olajos Réka

7. b

városi II. hely
országos VII. hely

 

Szőcs Zalán

8. b

városi II. hely
országos IV. hely

 

 

 

 

 

Kamarási Balázs

8. b

városi III. hely

 

Fazakas Erik

7. b

városi II. hely

Gyorskorcsolya váltók

 

 

 

 

I-II. korcsoport

lány

 

Papp Lili
Boldog Boglárka
Lalik Petra
Gábor Imelda

3. b
3. b
3. b
4. b

városi I. hely

 

 

I-II. korcsoport

fiú

 

Mihalkó Sándor
Gábor Kristóf
Borbély Ádám

3. b
2. b
4. b

városi II. hely

 

 

III-IV. korcsoport

lány

 

Fülöp Alexa
Pitti Panna
Szamosfalvi Petra
Olajos Réka

6. b
6. b
7. b
7. b

városi I. hely

 

 

III-IV. korcsoport

fiú

 

Rőczei Zsolt
Dezső Rajmund
Szőcs Zalán
Kamarási Balázs

5. b
5. b
8. b
8. b

városi II. hely

Gyorskorcsolya váltók országos

 

 

 

I-II. korcsoport

lány

 

Papp Lili
Lalik Petra

3. b
3. b

országos IV. hely

 

 

I-II. korcsoport

fiú

 

Gábor Kristóf

 

országos II. hely

 

III-IV. korcsoport

lány

 

Fülöp Alexa
Szamosfalvi Petra
Olajos Réka

6. b
7. b
7. b

országos II. hely

 

 

III-IV. korcsoport

fiú

 

Szőcs Zalán

8. b

országos II. hely


Megújultunk!


e-Ellenőrző




Heti menü
Jó étvágyat!

Videók
Videó archívum
• Egri Főegyházmegye

• Szent István TV

• Szent István Katolikus Rádió

• Magyar Katolikus Egyház

• Magyar Kurir

• Vatikán

• Fráter Gimnázium

• Jezsuita Gimnázium



Csengetési rend
Felső tagozat
0. óra: 700- 745
1. óra: 800- 845
2. óra: 900- 945
3. óra: 955- 1040
Udvari szünet
4. óra: 1100- 1145
5. óra: 1155- 1240
6. óra: 1250- 1335
7. óra: 1400- 1445
8. óra: 1450- 1530

Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda
A honlapot készítette
A honlapot karbantartja
Minden jog fenntartva © 2013
Ön a
látogatónk