Vörösmarty Iskoláért
Alapítvány

3530 Miskolc, Mádai u. 2.

Magyar Külkereskedelmi
Bank Rt.

10300002-25509898-00003285

Alapítványi adószám:
1840 1396-1-05


Vörösmarty Híradó




A képre kattintva többet megtudhat iskolánk névadójának életéről.

Címünk:
3530 Miskolc, Mádai Lajos utca 2.
(a címre kattintva Google-térképen is megtekinthető)
OM azonosítónk: 201516
E-mail:
info kukac vorosmartykatolikus.hu
titkarsag kukac vorosmartykatolikus.hu
Telefon/fax:
(46) 506 518
(30) 613 72 17
Gazdaságvezető:
(46) 504 881
Óvoda:
(46) 322 928

Ebéd lemondása:
(30) 613 72 05


Csengetési rend
Alsó tagozat

1. óra: 800- 845
2. óra: 900- 945
3. óra: 955- 1040
Udvari szünet
4. óra: 1100- 1145
5. óra: 1155- 1240
6. óra: 1250- 1335
Iskolaotthonos osztályokban:
7. óra: 1335- 1420
8-9. óra: 1430- 1555

vers2010
A tanulmányi versenyek eredményei a 2010/2011-es tanév folyamán
 
ORSZÁGOS VERSENYEK
 
Környezetismeret, környezetvédelem
6. Czervan Titanilla 3. c   12. Hotváth Panna 4. a
  Wilner Ferenc 3. c     Miskolci Dóra 4. a
  Bikfalvi Benjámin 3. c     Kisida Lica 4. a
             

Curie Matematika Emlékverseny

5. Debreczeni Ákos     5. a
         
Teki-totó matematika tanulmányi verseny
bronz fokozat      
  Csiszár Áron     2. b
         

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

19. Schupler Bendegúz     4. c
 

Nemzetközi Matematikaverseny

10 Debreczeni Ákos     5. a
         
MEGYEI VERSENYEK
 

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

3. Kiss Bianka     5. a
         

Rajzverseny

5. Fridély Dóra     5. c
         

Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia

5. Kiss-Polgárdi Tamás     6. a
  Asztalos Péter     6. b
  Nagy Bendegúz     6. b
  Sinkovics Marcell     6. b
         

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

20. Bodnár Kristóf     4. b
         

Operatörténeti csapatverseny

1. Kocsis Barbara
Abu-Zeid Nawall
Kamarási Kamilla
Blaga Tekla
    7. a
6. c
6. a
8. a
3. Vozár Anna
Majoros Lilla
Nagy Bendegúz
Kocsis Zsófia
    6. c
6. c
6. b
7. b
         
Angol nyelvi mese-és prózamondó verseny
6. Török Ábel     5. b
8. Jordan Mirjam     6. b
         
TERÜLETI VERSENYEK


Széchenyi Műveltségi Vetélkedő csapatverseny

4. Gombaszögi Tamás
Csiszár Áron
Czervan Titanilla
Willner Ferenc
Tóth Levente
Gonda Milán
    4. a
2. b
3. c
3. c
4. c
2. a
         

KÖRZETI VERSENYEK

         

Liszt Ferenc Emlékverseny

3. Vozár Anna
Abu-Zeid Nawall
Majoros Lilla
Nagy Bendegúz
Kocsis Zsófia
   

6. c
6. c
6. c
6. b
7. b

         

Ónodi Énekverseny

1. Muhi Tamás     2. a
         

Vasutas Énekverseny

ezüst minősítés      
  Petró Alex     2. a
bronz minősítés      
  Muhi Tamás     2. a
         
VÁROSI VERSENYEK
 

Pattantyús Ábrahám Géza Emlékverseny

    Matematika        
1.
2.
6.
1.
6.
Bodnár Kristóf
Schupler Bendegúz
Horváth Panna
Debreczeni Ákos
Kádár Bálint
   

4. b
4. c
4. a
5. a
5. c

    7.
9.
3.
6.
7.
10.
Varga Dániel
Szirmai Szabolcs
Margóczi Márk
Kádár Ákos
Siktár Vivien
Bozó Dávid
   

5. b
5. b
7. a
8. c
8. b
8. c

                       
Fizika           Kémia      
4. Ritó Ákos     7. a     8. Süle Ábel     8. a
                       

Fazekas Matematikaverseny

4. Asztalos Péter     6. b     9. Laczkó Dániel     6. c
                       

Aritmetika verseny

7.
1.
2.
1.
Vozár Vajk
Horvát Panna
Schupler Bendegúz
Debreczeni Ákos
   

3. c
4. a
4. c
5. a

    10.
4.
3.
6
.
Visegrádi Mónika
Zán Martin
Siktár Vivien
Bánóczy Zsuzsanna
   

6. a
6. a
8. b
8. c

                       

Német tesztmegoldá verseny

1.
9.
10.
6.
Debreczeni Ákos
Mészáros Ágoston
Bojti Ákos
Figeczki Blanka
    5. a
5. a
5. a
6. a
    3.
7.
3.
8.
7
.
Kocsis Barbara
Móricz Márk
Ritó Ákos
Bánóczy Zsuzsannna
Orosz Lilla
    7. a
7. c
7. a
8. c
8. c
                       

Rajzverseny

2. Fridély Dóra     5.c     6. Visegrádi Mónika     6. a
                       

Drogellenes rajz-és propagandaanyag készítő pályázat

1. Orosz Lilla     8. c     1. Lövei Blanka     8. c
1. Halász Anna     7. b              
                       

PREMIER rajzverseny

2. Zsebeházi Stella     6. b     3. Jordán Kitti Gerda     5. a
                       

ÉSZAK-ERDŐ ZRT. Kisvasút rajzpályázata

különdíj           különdíj      
  Visegrádi Mónika     6. a       Tóth Evelin     5. b
                       

Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia

1. Kiss-Polgárdi Tamás
Asztalos Péter
    6. a
6. b
      Nagy Bendegúz
Sinkovics Marcell
    6. b
6. b
                       

"Nők szerepe a családban" rajzpályázat

különdíj           különdíj      
  Szalai Brigitta     5. b       Visegrádi Mónika     6. a
2. Tőzsér Luca     5. a              
                       

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

1. Schupler Bendegúz     4. c     20. Bodnár Kristóf     4. b
19. Kádár Bálint     5. c              
                       

Zrínyi Ilona Matematika csapatverseny

5. Schupler Bendegúz     4. c       Bodnár Kristóf     4. b
  Gyurkó Kinga     4. c              
                       

Szövegértési csapatverseny

1. Tóth Levente
Szabó Bence
Szabó Márton
    4. c
4. c
4. c
    2. Gyurkó Kinga
Szőke Kinga
Velkey Sára
    4. c
4. c
4. c
                       

Széchenyi műveltségi csapatvetélkedő

4. Csiszár Áron
Czervan Titanilla
Gombaszögi Tamás
    2. b
3. c
4. a
      Csiszár Milán
Willner Ferenc
Tóth Levente
    2. a
3. c
4. c
                       

Német helysírási verseny

5. Kiss Bianka     5. a     2. Figeczki Blanka     6. a
8. Debreczeni Ákos     5. a     6. Kaplonyi Benjámin     6. a
              10. Rimán Eszter     6. a
                       

"Zöld nyíl" rajzpályázat

1. Bánóczy Zsuzsanna       8. c
           

"Kémia nemzetközi éve"

5. Blaga Tekla       8. a
           

Mátyás Prózamondó verseny

2. Kacsenyák Gábor       3. c
           

"Törd a fejed" matematika csapatverseny

3. Debreczeni Ákos
Deres Dominik
Kádár Bálint
      5. a
5. c
5. c
           

Versillusztrációs Rajzpályázat

2. Jordán Kitti Gerda
Szabó Klaudia
Gál Cintia Noémi
      5. a
5. b
5. c
           

Angol tesztverseny

  Kocsis Zsófia       7. b
           

Angol fordító verseny

6. Ágoston Réka       8. c
           

Életfa mesemondó verseny

1. Török Eszter       3. b
           
ISKOLAI VERSENYEK
1. évfolyam
 
Versmondó           Mesemondó      
1.
2.

3.

Rácz Boróka
Szesztai Péter
Halász Dorka
Tóth Botond
Fülöp Alexa
   

1. b
1.a
1. a
1. a
1. b

    1.
2.

3.
Molnár Gréta
Untisz Levente
Pitti Panna
Nagy Keve
Sztupjár Kristóf
   

1.b
1. b
1. b
1. b
1. a

                       
Matematika                    
1.

2.
3.
Figeczki Hanna
Tóth Dániel
Sztupjár Kristóf
Meleg Domonkos
    1. a
1. a
1. a
1. b
             
                       
      2. évfolyam      
                       
Matematika           Mesemondó      
1.
2.
3.
Szűcs Gréta
Orosz Iván
Velkey Julianna
Gonda Milán
    2. b
2. b
2. a
2. a
    1.
2.
3.
Balogh Máté
Billik Benedek
Gonda Milán
Berényi Bernadett
    2. b
2. b
2. a
2. b
                       
Szépírás           Versmondó      
1.
2.
3
.
Petró Alex
Bazsa Brigitta
Kublik Domonik
Vajda Eszter
    2. a
2. b
2. a
2. b
    1.
2.
3.
Szűcs Gréta
Szalontai Dorina
Orosz Tímea
    2. b
2. b
2. a
                       
      3. évfolyam      
                       
Szépírás           Versmondó      
1.
2.
3.
Rostás Klaudia
Szamosfalvi Emese
Varga Gergő
Tóth Milán
    3. a
3. b
3. a
3. c
    1.
2.
3.
Tóth Milán
Balga Lili
Nótár Márk
Bikfalvi Benjámin
    3. c
3. b
3. a
3. c
                       
Mesemondó           Olvasás      
1
2.

3.
Lundgreen Kiss Márk
Nagy Dalma
Török Eszter
André Sára
    3. c
3. b
3. b
3. a
    1.
2.

3.

Willner Ferenc
Balga Lili
Petrus Dávid
Krajcár Eleonóra
Tóth Milán
Pechnyik Ákos
    3. c
3. b
3. c
3. c
3. c
3. a
                       
Matematika           Környezetismeret      
1.
2.
3.
Willner Ferenc
Vozár Vajk
Csikos Petra
    3. c
3. c
3. a
    1.
2.
3.
Czervan Titanilla
Willner Ferenc
Vozár Vajk
    3. c
3. c
3. c
                       
Helyesírás                    
1.
2.


3.
Lundgreen Kiss Márk
Paksi Levente
Krajcár Eleonóra
Fülöp Gréta
Lajos Bence
Tóth Milán
    3. c
3. c
3. c
3. b
3. b
3. c
             
                   
      4. évfolyam      
                       
Olvasás           Versmondó      
1.
2.
3.
Tóth Levente
Kis Martin
Havasi Ádám
Miskolczi Dóra
    4. c
4. b
4. c
4. a
    1.
2.

3.
Tóth Levente
Lénárt Zsófia
Trembóczki Liliána
Velkey Sára
Gyurkó Kinga
    4. c
4. c
4. b
4. c
4. c
                       
Prózamondó           Szövegértés      
1.
2.
3.
Kacsenyák Gábor
Kis Martin
Gyurkó Kinga
    4. c
4. b
4. c
    1.
2.
3.
Tóth Levente
Schupler Bendegúz
Kovács Zsuzsa
Bodnár Kristóf
    4. c
4. c
4. b
4. b
                       
Matematika           Környezetismeret      
1.
2.
3.
Schupler Bendegúz
Horváth Panna
Gyurkó Kinga
Bodnár Kristóf
    4. c
4. a
4. c
4. b
    1.
2.
3.
Schupler Bendegúz
Szabó Bence
Tóth Levente
    4. c
4. c
4. c
                       
Helyesírás           Szépírás      
1.
2.

3.
Szőke Kinga
Kiss Martin
Pap Hugó
Juhász Petra
Bodnár Kristóf
    4. c
4. b
4. b
4. c
4. b
    1.
2.

3.
Horváth Vivien
Kisida Luca
László Vanessza
Horváth Panna
Trembóczki Liliána
    4. c
4. a
4. a
4. a
4. b
                       
      5-6. évfolyam      
                       
    Anyanyelv      
1.
2.
3.
Kádár Bálint
Varga Dániel
Kaposvári László
Bojti Ákos
    5. c
5. b
5. c
5. a
    1.
2.
3.
Kiss-Polgárdi Tamás
Figeczki Blanka
Kaplonyi Benjámin
Jordan Mirjan
    6. a
6. a
6. a
6. b
                       
Vers-és prózamondás           Történelem      
1.
2.
3.
Literáti-Nagy Réka
Horváth Petra
Elek Zsófia
    5. b
5. c
5. c
    1.
2.
3.
Kiss-Polgárdi Tamás
Nagy Bendegúz
Asztalos Péter
    6. a
6. b
6. b
                       
      Rajz      
1.
2.
3.
Török Ákos
Tóth Evelin
Buzás Krisztina
Novák Lajos
    5. b
5. b
5. c
5. b
    1.
2.
3.
Kondás Gyöngyi
Kamarási Kamilla
Rimán Eszter
    6. b
6. a
6. a
                       
      Angol      
1.
2.
3.
Takács Bence
Kádár Bálint
Szabó Levente
    5. b
5. c
5. c
    1.
2.
3.
Faragá Márk
Elhamarna Omar
Jordan Mirjam
Nemes Alexandra
Sándor Teodóra
    6. c
6. c
6. b
6. c
6. c
                       
      Német      
1.
2.
3.
Debreczeni Ákos
Kiss Bianka
Balázs Petra
    5. a
5. a
5. a
    1.
2.
3.
Figeczki Blanka
Kaplonyi Benjámin
Márton Róbert
    6. a
6. a
6. a
                       
      Természetismeret      
1.
2.
3.
Kádár Bálint
Billik Réka
Deres Dominik
    5. c
5. c
5. c
    1.
2.
3.
Kaplonyi Benjámin
Nagy Bendegúz
Figeczki Blanka
    6. a
6. b
6. a
                       
      Népdaléneklés      
1.
2.
3.
Literáti-Nagy Réka
Elek Zsófia
Gyükeri Mercédesz
    5. b
5. c
5. c
    1.
2.
3.
Labancz Letícia
Kaplonyi Stefánia
Orbán Dorina
    6. c
6. a
6. a
                       
      Hon-és népismeret      
1.
2.
3.
Török Ákos
Novák Lajos
Buzás Krisztina
Bojti Ákos Patrik
    5. b
5. b
5. c
5. a
    1.
2.
3.
Kaplonyi Benjámin
Figeczki Blanka
Skarupa Tamás
    6. a
6. a
6. b
                       
      Matematika      
1.
2.
3.
Debreczeni Ákos
Kádár Bálint
Gál Cintia
Horváth Petra
    5. a
5. c
5. c
5. c
    1.
2.
3.
Asztalos Péter
Zán Martin
Laczkó Dániel
Kaplonyi Benjámin
    6. b
6. a
6. c
6. a
                       
      IQ-verseny      
1.
2.
3.
Gál Cintia
Varga Dániel
Kádár Bálint
    5. b
5. b
5. c
    1.
2.
3.
Asztalos Péter
Zán Martin
Laczkó Dániel
    6. b
6. a
6. c
                       
      Sudoku      
1.
2.
3
Horváth Petra
Gonda Ivett
Elek Zsófia
    5. b
5. b
5. c
    1.
2.
3.
Laczkó Dániel
Süle Kinga
Sándor Teodóra
    6. c
6. c
6. c
                       
      7-8. évfolyam      
                       
      Anyanyelv      
1.
2.
3.
Ritó Ákos
Kocsis Barbara
Kocsis Zsófia
    7. a
7. a
7. b
    1.
2.
3.
Siktár Vivien
Ágoston Réka
Horváth Domonkos
    8. b
8. c
8. c
                       
Vers-és prózamondás                    
1. Kocsis Zsófia     7. b              
                       
      Történelem      
1.
2.
3.
Kocsis Zsófia
Bíró Dániel
Margóczi Márk
    7. b
7. a
7. a
    1.
2.
3.
Kádár Ákos
Siktár Vivien
Gyurik Glória
    8. c
8. b
8. c
                       
      Kémia      
1.
2.
3.
Ritó Ákos
Móricz Márk
Kocsis Barbara
Bíró Dániel
    7. a
7. c
7. a
7. a
    1.
2.
3.
Blaga Tekla
Ágoston Réka
Bánóczy Zsuzsanna
    8. a
8. c
8. c
                       
      Angol      
1.
2.
3.
Lipták Laura
Koutis Konstantinos
Mészáros Attila
    7. a
7. b
7. c
    1.
2.
3.
Siktár Vivien
Ágoston Réka
Farkas Viktor
    8. b
8. c
8. b
                       
      Német      
1.
2.
3.
Ritó Ákos
Hicsár Gréta
Kocsis Barbara
    7. a
7. c
7. a
    1.
2.
3.
Orosz Lilla
Bánóczy Zsuzsanna
Hegedűs Csilla
    8. c
8. c
8. c
                       
      Népdaléneklés      
1.
2.
Hajdu Adrienn
Balthes Anna
    7. b
7. c
    1.
2.
3.
Hegedűs Csilla
Méhes Róbert
Orbán Bianka
    8. c
8. c
8. a
                       
      Rajz      
1.
2.
3.
Balthes Anna
Novák Mónika
Halász Anna
    7. c
7. c
7. b
             
                       
      Biológia      
1.
2.
3.
Kocsis Barbara
Ritó Ákos
Hajdú Adrienn
Mikolka Márk
    7. a
7. a
7. b
7. b
    1.
2.
3.
Bánóczy Zsuzsanna
Ágoston Réka
Blaga Tekla
    8. c
8. c
8. a
                       
      Földrajz      
1.
2.
3.
Ritó Ákos
Kocsis Barbara
Móricz Márk
    7. a
7. a
7. c
    1.
2.
3.
Bánóczy Zsuzsanna
Lövei Blanka
Lövei Laura
    8. c
8. c
8. c
                       
      Matematika      
1.
2.


3.
Halász Anna
Hajdu Adrienn
Kocsis Zsófia
Margóczi Márk
Földesi Dorina
    7. b
7. b
7. b
7. a
7. a
    1.
2.

3.
Süle Ábel
Siktár Vivien
Herczeg Levente
Bánóczy Zsuzsanna
    8. a
8. b
8. a
8. c
                       
      IQ-verseny      
1.
2.
3.
Hajdu Adrienn
Bogdányi Réka
Dienes Dorina
Halász Anna
Varga Péter
    7. b
7. b
7. a
7. b
7. b
    1.
2.
3.
Siktár Vivien
Görcsös Szilvia
Bozó Dávid
    8. b
8. a
8. c
                       
      Sudoku      
1.
2.
3.
Kalászdi Eszter
Dienes Dorina
Földesi Dorina
    7. b
7. a
7. a
    1.
2.
Siktár Vivien
Lövei Laura
Bánóczy Zsuzsanna
    8. b
8. c
8. c
                       
      Fizika      
1.
2.
3.
Margóczi Márk
Kocsis Zsófia
Halász Anna
    7. a
7. b
7. b
    1.
2.
Bánóczy Zsuzsanna
Kádár Ákos
    8. c
8. c
                       
      Gombfocibajnokság      
1.
2.
3.
Laczkó Dániel
Szukenyik Milán
Bánóczy Zsuzsanna
    6. c
8. b
8. c
             
                       
  Vörösmarty Mihály csapatonkénti emlékverseny  
1. Kertész Gergő
Mészáros Attila
Móricz Márk
    7. c
7. c
7. c
    2. Blaga Tekla
Bodó Elizabet
Kublik Petra
    8. a
8. a
8. a
                       
3. Angyal Ádám
Bozó Dávid
    8. c
8. c
             
Megújultunk!


e-Ellenőrző




Heti menü
Jó étvágyat!

Videók
Videó archívum
• Egri Főegyházmegye

• Szent István TV

• Szent István Katolikus Rádió

• Magyar Katolikus Egyház

• Magyar Kurir

• Vatikán

• Fráter Gimnázium

• Jezsuita Gimnázium



Csengetési rend
Felső tagozat
0. óra: 700- 745
1. óra: 800- 845
2. óra: 900- 945
3. óra: 955- 1040
Udvari szünet
4. óra: 1100- 1145
5. óra: 1155- 1240
6. óra: 1250- 1335
7. óra: 1400- 1445
8. óra: 1450- 1530

Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda
A honlapot készítette
A honlapot karbantartja
Minden jog fenntartva © 2013
Ön a
látogatónk