Vörösmarty Iskoláért
Alapítvány

3530 Miskolc, Mádai u. 2.

Magyar Külkereskedelmi
Bank Rt.

10300002-25509898-00003285

Alapítványi adószám:
1840 1396-1-05


Vörösmarty Híradó




A képre kattintva többet megtudhat iskolánk névadójának életéről.

Címünk:
3530 Miskolc, Mádai Lajos utca 2.
(a címre kattintva Google-térképen is megtekinthető)
OM azonosítónk: 201516
E-mail:
info kukac vorosmartykatolikus.hu
titkarsag kukac vorosmartykatolikus.hu
Telefon/fax:
(46) 506 518
(30) 613 72 17
Gazdaságvezető:
(46) 504 881
Óvoda:
(46) 322 928

Ebéd lemondása:
(30) 613 72 05


Csengetési rend
Alsó tagozat

1. óra: 800- 845
2. óra: 900- 945
3. óra: 955- 1040
Udvari szünet
4. óra: 1100- 1145
5. óra: 1155- 1240
6. óra: 1250- 1335
Iskolaotthonos osztályokban:
7. óra: 1335- 1420
8-9. óra: 1430- 1555

Versenyeredmnyek 2015-2016

 

 

Az iskolai tanulmányi versenyek eredményei

 

1. évfolyam

 

Mesemondó

Madarak és Fák Napja Rajzverseny

 

1.

Maruzs Levente

1. a

 

1.

László Veronika
Maruzs Levente

1. a
1. a

 

2.

Jurkó Csenge
Vígh Dániel
Lovas Péter

1. b
1. b
1. a

 

2.

Horváth Lili
Tarján Abigél

1. b
1. b

 

3.

Soltész Diána
Bíró Nándor

1. a
1. a

 

3.

Tornai Maja

1. a

 

 

 

Versmondó

Szent Cecília Énekverseny

 

1.

László Veronika

1. a

 

1.

Tarján Abigél

1. b

 

2.

Besenyei Botond

1. b

 

2.

Pecze Gréta

1. b

 

3.

Lóczi Kristóf
Lakatos Loretta

1. a
1. a

 

3.

Bíró Nándor

1. a

 

 

 

Matematika

 

1.

Nádas Hunor Péter

1. a

 

2.

Pecze Gréta

1. b

 

3.

Lovas Péter
Bíró Nándor
Vígh Dániel

1. a
1. a
1. b

 

2. évfolyam

 

Szépírás

 

 

 

Versmondó

 

1.

Gyurcsán Zsombor

2. c

 

1.

Gönczi György

2. b

2.

Melegh Anna
Briczky Maja

2. a
2. b

 

2.

Briczky Maja
Jobbágy Zsuzsanna

2. b
2. a

3.

Vas Vencel
Kassai Lili

2. a
2. c

 

3.

Prekop Lili
Szakos Laura

2. b
2. a

 

Madarak és Fák Napja Rajzverseny

Mesemondó

1.

Jobbágy Zsuzsanna

2. a

1.

Gönczi György

2. b

2.

Gáti Laura
Briczky Maja

2. b
2. b

2.

Fehér Bianka
Kassai Lili

2. a
2. c

3.

Szakos Laura
Váradi-Rózsa Hanka

2. a
2. a

3.

Lipták Doroti
Prekop Lili

2. a
2. b

 

      Matematika

Szent Cecília Énekverseny

1.

Gotthard Panna

2. c

1.

Horváth Letícia

2. a

2.

Szcs Gerg

2. c

2.

Briczky Maja
Prekop Lili

2. b

3.

Bajzát Anna
Kassai Lili Prekop Lili

2. c
2. c
2. b

3.

Simkó Krisztián
Timkó-Horváth Zsófia

2. b
2. c

 


 

3. évfolyam

 

 

Versmondó

 

 

Szent Jeromos Liturgikus Felolvasó

1.

Pásztor Sára

3. a

 

1.

Fenesi Péter

3. c

2.

Sznyi-Paszternák Borisz

3. b

 

2.

Szabó Noémi

3. c

3.

Gerencsér Sára

3. c

 

3.

Török Adél

3. b

 

Szépírás

 

Olvasás

1.

Fenesi Péter

3. c

 

1.

Bokros Boglárka

3. a

2.

Lalik Petra
Szabó Csongor

3. b
3. c

 

2.

Horosz Lili
Kurucz Kata

3. a
3. a

3.

Zabos Lili
Haraszti Péter
Batyi Zsanett

3. b
3. c
3. c

 

3.

Pitti Péter
Fenesi Péter

3. b
3.c

 

Szent Cecília Énekverseny

Mesemondó

1.

Gerencsér Sára

3. c

 

1.

Kurucz Kata

3. a

2.

Simon Petra
Kurucz Kata

3. a
3. a

 

2.

Simon Petra
Besenyei Áron

3. a
3. b

3.

Pecze Viktor
Török Adél

3. b
3. b

 

3.

Török Adél
Szesztai Anna

3. b
3. c

 

Matematika

 

Helyesírás

1.

Petre Botond

3. a

 

1.

Pitti Péter

3. b

2.

Bokros Boglárka

3. a

 

2.

Matusz Dominik
Lalik Petra

3. b
3. b

3.

Pitti Péter

3. b

 

3.

Török Adél
Szmirnov Grigorij

3. b
3. b

Madarak és Fák Napja Rajzverseny

1.

Svéda Lili
Buda Virág

3. b
3. a

 

 

2.

Török Adél
Kiss Dorka

3. b
3. c

 

3.

Tálas Gerg
Koós Andor

3. c
3. a

 

 

 

4. évfolyam

 

Olvasás

 

 

 

Versmondó

 

1.

Gyrfi Senon Kiara
Losonczki Luca

4. b

4. c

 

1.

Janik Tamás

4. c

2.

Molnár Anna

4. a

 

2.

Gyenes Luca
Janik Ádám
Borbély Ádám

4. c
4. a
4. b

3.

Török Petra
Török Gerg

4. c
4. b

 

3.

Ernes Csaba
Balogh Zsombor
Rívó Viktória

4. a
4. c
4. a

 

Szent Cecília Énekverseny

 

Szépírás

1.

Illés Borka

4. c

 

1.

Kerékgyártó Dániel

4. a

2.

Gyenes Luca
Zolnay Levente

4. a
4. c

 

2.

Rívó Viktória
Nagy Zsófia

4. a
4. a

3.

Zolnay Szabolcs

4. c

 

3.

Tóth Péter
Gábor Imelda

4. b
4. b

 

Prózamondó

Matematika

1.

Molnár Anna

4. a

 

1.

Molnár Anna

4. a

2.

Illés Borka

4. c

 

2.

Kerékgyártó Dániel

4. a

3.

Török Gerg
Fürjes Péter

4. b
4. a

 

3.

Zolnay Levente

4. c

 

 

 

 

Helyesírás

 

Szent Jeromos Liturgikus Felolvasó

1.

Molnár Anna

4. a

 

1.

Török Gerg

4. b

2.

Török Petra
Török Gerg
Rívó Viktória

4. c
4. b
4. a

 

2.

Molnár Anna
Rívó Viktória

4. c
4. a

3.

Sável Richárd

4. c

 

3.

Kerékgyártó Dániel

4. a

 

Madarak és Fák Napja Rajzverseny

1.

Gyrfi Senon Kiara
Tóth Péter

4. b
 4. b

2.

Muszka Stella
Janik Ádám

4. a
4. a

3.

Molnár Anna
Kerékgyártó Dániel

4. a
4. a


 

 

5 - 6. évfolyam

 

Anyanyelv

 

1.

Kacsenyák Nóra

5. a

 

1.

Lalik Réka

6. b

 

2.

Kiss Virág Csillag

5. b

 

2.

Sztupjár Kristóf

6. a

 

3.

Nagy Vanda

5. a

 

3.

Kovács Zsombor

6. b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Történelem

 

 

 

1.

Lalik Réka

6. b

 

 

2.

Kurucz Márton

6. b

 

 

3.

Kovács Zsombor

6. b

 

 

 

Angol

 

1.

Bukszár Ádám

5. a

 

1.

Buksa Bálint

6. b

 

2.

Hajdu Lara

5. a

 

2.

Lalik Réka

6. b

 

3.

Kacsenyák Nóra

5. a

 

3.

Szabó Máté

6. b

 

 

 

Matematika

 

1.

Vígh Míra

5. b

 

1.

Kovács Zsombor

6. b

 

2.

Bolobás Boglárka

5. b

 

2.

Nagy Keve Koppány

6. b

 

3.

Alparán Dominik

5. a

 

3.

Tóth Tamás

6. b

 

 

 

IQ

 

1.

Csiszár Míra

5. a

 

1.

Kiss Tündér Katinka

6. a

 

2.

Lukács Dominika

5. b

 

2.

Kurucz Márton

6. b

 

3.

Kiss Csillag Virág

5. b

 

3.

Kovács Zsombor

6. b

 

 

 

Sudoku

 

1.

Csiszár Míra

5. a

 

1.

Veres Nikoletta

6. b

 

2.

Vígh Míra

5. b

 

2.

Rózsahegyi Lili

6. b

 

3.

Lukács Dominika

5. b

 

3.

Rózsahegyi Kitti

6. b

 

 

 

Természetismeret

 

1.

Nagy Vanda

5. a

 

1.

Lalik Réka

6. b

 

2.

Tálas Róbert

5. a

 

2.

Pitti Panna

6. b

 

3.

Nádas Anikó

5. b

 

3.

Szirmai Szimonetta

6. a

 

Tárkányi Béla Nyelvmvel Verseny

 

 

Olvasás

 

 

 

Versmondó

 

 

1.

Hajdú Lara

5. a

 

1.

Bukszár Ádám

5. a

 

2.

Lalik Réka

6. b

 

2.

Nagy Vanda

5. a

 

3.

Nagy Vanda

5. a

 

3.

Friedmanszki Laura

6. a

 

Madarak és Fák Napja Rajzverseny

 

1.

Balog Zita
Nagy Vanda Anna

5. a
5. a

 

1.

Bodnár Rita

6. a

 

2.

Vígh Míra
Bolobás Boglárka

5. b
5. b

 

2.

Szirmai Szimonetta
Tóth Tamás

6. a
6. b

 

3.

Szabó Gréta
Márta Andrea
Plachetka Noémi

5. b
5. a
5. a

 

3.

Muszka Patrik

6. a

 


Ének

 

1.

Balogh Petra

5. a

 

1.

Rózsahegyi Lili
Bartók Klaudia

6. b
6. a

 

2.

Tálas Róbert
Hajdú Lara

5. a
5. a

 

2.

Kaposvári Dóra
Villás Kinga

6. b
6. b

 

3.

Lukács Dominik
Farkas Géza

5. b
5. a

 

3.

Szamkó Márk
Kis-Orosz  Máté

6. a
6. a

 

 

 

Rajz

 

1.

Nagy Dalma Vanda

5. a

 

1.

Kiss Tündér Katinka

6. a

 

2.

Hubai Gréta

5. b

 

2.

Muszka Patrik

6. a

 

3.

Szabó Gréta
Botkó Barbara

5. b
5. a

 

3.

Bodnár Rita
Juhász Anna

6. a
6. b

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7 - 8. évfolyam

 

 

 

Anyanyelv

 

 

1.

Billik Miklós Benedek

7. b

 

1.

Radi Eszter

8. b

 

 

2.

Magyar Bálint

7. a

 

2.

Paksi Levente

8. c

 

 

3.

Láng Dániel

7. a

 

3.

Demjén Ádám

8. c

 

 

 

 

 

Történelem

 

 

1.

Magyar Bálint

7. a

 

1.

Demjén Ádám

8. c

 

 

2.

Gyurik László

7. b

 

2.

Balázsi Dániel

8. a

 

 

3.

Billik Miklós Benedek

7. b

 

3.

Balogh Bence

8. a

 

 

 

 

 

Matematika

 

 

1.

Szalontai Dorina

7. b

 

1.

Fülöp Gréta

8. b

 

 

2.

Kiss Dominik

7. a

 

2.

Willner Ferenc

8. c

 

 

3.

Budai Bálint

7. b

 

3.

Németh Bence

8. c

 

 

 

 

 

IQ

 

 

1.

Vajda Eszter

7. b

 

1.

Fülöp Gréta

8. b

 

 

2.

Búzás Sándor

7. a

 

2.

Lajtos Bence

8. b

 

 

3.

Szalontai Dorina

7. b

 

3.

Várkonyi Bence

8. b

 

 

 

 

 

Sudoku

 

 

1.

Búzás Sándor

7. a

 

1.

Czikora Laura

8. b

 

 

2.

Kojsza Kinga

7. b

 

2.

Fülöp Gréta

8. c

 

 

3.

Kovács Eszter

7. b

 

 

 

 

 

 

Ének

 

 

1.

Abiad Jasmin

7. a

 

 

2.

Láng Dániel

7. b

 

 

3.

Kiss Eszter
Szabó Adrián Bálint

7. b
8. a

 

 

 

 

 

Német

 

 

1.

Magyar Bálint

7. a

 

1.

Szabó Bálint

8. a

 

 

2.

Láng Dániel

7. a

 

2.

Kecskés Lajos

8. a

 

 

3.

Muhi Tamás

7. a

 

3.

Balázsi Dániel

8. a

 

 

 

 

 

Angol

 

 

1.

Billik Miklós Benedek

7. b

 

1.

Willner Ferenc

8. c

 

 

2.

Sepsi Hanna

7. b

 

2.

Lisztóczki Péter

8. b

 

 

3.

Gratzl Gellért

7. b

 

3.

Demjén Ádám

8. c

 

 

 

 

 

Fizika

 

 

1.

Szalontai Dorina

7. a

 

1.

-

 

 

 

2.

Vajda Eszter

7. a

 

2.

-

 

 

 

3.

Berényi Bernadett

7. a

 

3.

Dics Szabolcs
Paksi Levente

8. b
8. c

 

 

 

 

 

Biológia

 

1.

Schultz Balázs

7. a

 

1.

Balogh Bence

8. a

 

2.

Sepsi Hanna

7. b

 

2.

Kormos Kitti

8. b

 

3.

Berényi Bernadett

7. b

 

3.

Nagy Dalma

8. b

 

 

 

 

 

Kémia

 

 

1.

Búzás Sándor

7. a

 

1.

Balogh Bence

8. a

 

 

2.

Kiss Dominik

7. a

 

2.

Nagy Dalma

8. b

 

 

3.

Berényi Bernadett

7. a

 

3.

Bikfalvi Benjamin

8. c

 

 

 

 

 

Földrajz

 

 

1.

Gyurik László

7. b

 

1.

Siráky Egon

8. b

 

 

2.

Bucsi Dorina

7. a

 

2.

Fülöp Gréta

8. b

 

 

3.

Búzás Sándor
Szalontai Dorina

7. b
7. a

 

3.

Dics Szabolcs

8. b

 

 

 

 

 

Rajz

 

 

1.

Abiad Jasmin

7. a

 

1.

Huszár Mercédesz

8. c

 

 

2.

Miklós Lili

7. a

 

2.

Gyükeri Marietta

8. c

 

 

3.

Hosztafi Patrícia

7. b

 

3.

Oláh Viktória

8. c

 

 

 

 

 

 

Assisi  Szent Ferenc Rajzpályázat

 

 

Vörösmarty csapatverseny

 

 

1.

Szalontai Dorina
Muhi Tamás
Szakál Liliána
Hosztafi Patrícia

7. b
7. a
7. a
7. b

 

1.

Kiss Dominik
Magyar Bálint

7. a

 

 

2.

Abiad Jasmin
Willner Ferenc

7. a
8. c

 

2.

Berényi Bernadett
Billik Miklós Benedek
Sepsi Hanna

7. b

 

 

3.

Kis-Orosz Viktória
Veres Nikolett

5. b
6.b

 

3.

Lisztóczki Péter
Lajtos Bence
Szalai Richárd

8. b

 

 

 

 

 

Madarak és Fák Napja Rajzverseny

 

 

1.

Abiad Jasmin

7. a

 

1.

Lehoczki László

8. b

 

 

2.

Kiss Eszter

7. a

 

2.

Czikora Laura

8. b

 

 

3.

Búzás Sándor

7. a

 

3.

Nótár Márk

8. c

 

Városi versenyek:

 

Pattantyús Ábrahám Géza Emlékverseny Matematika

2.

Pitti Péter

3. b

10.

Mágocs – Bahur Szente

3. a

10.

Haraszti Péter

3. c

 

 

Kaffka Margit Matematikaverseny

6.

Szmirnov Grigorij

3. b

3.

Zolnay Levente

4. c

3.

Czikora Laura

8. b

9.

Balga Lili

8. b

 

 

Magyar Népmesék Illusztrációs Rajzpályázat

különdíj

Fülöp Gréta

8. b

különdíj

Szirmai Szimonetta

6. a

 

 

Angol szövegértés

2.

Buksa Bálint

6. b

5.

Lisztóczki Péter

8. b

6.

Demjén Ádám

8. c

 

 

Biológia

4.

Lóczi Viktória

8. b

5.

Török Eszter

8. b

8.

Balga Lili

8. b

 

 

Angol tesztmegoldó

1.

Buksa Bálint

6. b

3.

Willner Ferenc

8. c

Megyei versenyek:

 

Pangea Tehetségkutató Matematikaverseny

1.

Fülöp Gréta

8. b

3.

Willner Ferenc

8. c

3.

Szalontai Dorina

7. b

4.

Molnár Anna

4. a

5.

Kovács Zsombor

6. b

5.

Nagy Keve

6. b

5.

Petre Botond

3. a

6.

Kerékgyártó Dániel

4. a

9.

Bokros Boglárka

3. a

 

 

Bicajozz biztonságosan! rajtpályázat

3.

Kaposvári Péter Gerg

4. c

 

 

Angol Prózamondó

1.

Buksa Bálint

6. b

1.

Willner Ferenc

8. c

 

 

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

7.

Iglói Csongor

3. a

13.

Melegh Anna

2. a

16.

Kurucz Márton

6. b

18.

Mágocs -Bahur Szente

3. a

 

 

Zrínyi Ilona Matematika csapatverseny

3.

Iglói Csongor

3. a

 

Mágocs-Bahur Szente

3. a

 

Pitti Péter

3. b

 

 

Angol Szövegértés

3.

Billik Miklós Benedek

7. b

3.

Demjén Ádám

8. c

3.

Buksa Bálint

6. b

 

 

Egészségvédelmi, Biztonságtechnikai és Környezetvédelmi rajzpályázat

1.

Kaposvári Péter Gerg

4. c

 

Angol tesztmegoldó verseny

5.

Buksa Bálint

6. b

 

 

Környezetvédelmi Rajzpályázat

1.

Kiss Tündér Katinka

6. a

 

 

Vonatozunk! rajzpályázat

2.

Kaposvári Péter Gerg

4. c

 

 

„Móra tollával”

1.

Török Gerg

4. b

Országos versenyek:

 

Evangélikus Hittanverseny

12.

Kassai Lili

2. c

 

Gábor Kristóf

2. b

 

Zelenka Réka

2. b

14.

Fenesi Péter

3. c

 

Tóth Dániel

3. a

7.

Lukács Dominika

5. b

 

Juhász Anna

6. b

 

 

Pangea Tehetségkutató Matematikaverseny

döntbe jutott

Fülöp Gréta

8. b

 

 

„Magyar vagyok – határtalanul” Nemzetközi Rajzpályázat

3.

Balog Zita

5. a

Megújultunk!


e-Ellenőrző




Heti menü
Jó étvágyat!

Videók
Videó archívum
• Egri Főegyházmegye

• Szent István TV

• Szent István Katolikus Rádió

• Magyar Katolikus Egyház

• Magyar Kurir

• Vatikán

• Fráter Gimnázium

• Jezsuita Gimnázium



Csengetési rend
Felső tagozat
0. óra: 700- 745
1. óra: 800- 845
2. óra: 900- 945
3. óra: 955- 1040
Udvari szünet
4. óra: 1100- 1145
5. óra: 1155- 1240
6. óra: 1250- 1335
7. óra: 1400- 1445
8. óra: 1450- 1530

Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda
A honlapot készítette
A honlapot karbantartja
Minden jog fenntartva © 2013
Ön a
látogatónk