Vörösmarty Iskoláért
Alapítvány

3530 Miskolc, Mádai u. 2.

Magyar Külkereskedelmi
Bank Rt.

10300002-25509898-00003285

Alapítványi adószám:
1840 1396-1-05


Vörösmarty Híradó




A képre kattintva többet megtudhat iskolánk névadójának életéről.

Címünk:
3530 Miskolc, Mádai Lajos utca 2.
(a címre kattintva Google-térképen is megtekinthető)
OM azonosítónk: 201516
E-mail:
info kukac vorosmartykatolikus.hu
titkarsag kukac vorosmartykatolikus.hu
Telefon/fax:
(46) 506 518
(30) 613 72 17
Gazdaságvezető:
(46) 504 881
Óvoda:
(46) 322 928

Ebéd lemondása:
(30) 613 72 05


Csengetési rend
Alsó tagozat

1. óra: 800- 845
2. óra: 900- 945
3. óra: 955- 1040
Udvari szünet
4. óra: 1100- 1145
5. óra: 1155- 1240
6. óra: 1250- 1335
Iskolaotthonos osztályokban:
7. óra: 1335- 1420
8-9. óra: 1430- 1555

Tanulmányi versenyek 2012
Az iskolai tanulmányi versenyek eredményei

1. évfolyam


MesemondóVersmondó

1. Kovács-Csizmadia Márton 1.b 1. Bukszár Ádám 1.a
2. Bukszár Ádám
Illés Rebeka
1.a
1.b
2. Kovács Bianka
Kustyán Gréta
1.a
1.b
3. Mamrus Levente
Kacsenyák Nóra
Balogh Zita
1.b
1.a
1.a
3. Kovács-Csizmadia Márton
Illés Rebeka
Botkó Barbara
1.b
1.b
1.a


Matematika

1. Kovács-Csizmadia Márton 1.b
2. Bukszár Ádám 1.a
3. Köncse Ákos
Orosz Gergő
1.b
1.b


2. évfolyam

MesemondóSzépírás

1. Untisz Levente 2.b 1. Lalik Réka 2.b
2. Tóth Dániel
Mészáros Anikó
Molnár Gréta
2.a
2.a
2.b
2. Pitti Panna 2.b
3. Pilz Olivér
Szesztai Péter
Nagy Keve
2.a
2.b
2.b
3. Mészáros Anikó
Kis-Orosz Máté
2.a
2.a


MatematikaVersmondó

1. Melegh Domonkos 2.b 1. Fülöp Alexa 2.b
2. Kis-Orosz Máté 2.a 2. Tóth Botond
Severnyák Anikó
Rácz Boróka
2.a
2.b
2.b
3. Bitó Patrik
Tóth Dániel
2.a
2.a
3. Pitti Panna
Tóth Tamás
Buksa Bálint
2.b
2.b
2.b


3. évfolyam

PrózamondóOlvasás

1. Hopka Bence 3.a 1. Petró Alex 3.a
2. Szalontai Dorina 3.b 2. Láng Dániel 3.a
3. Balogh Máté 3.b 3. Laczkó Lilla
Taksár Csenge
3.b
3.b


VersmondóSzépírás

1. Szűcs Gréta 3.b 1. Bazsa Brigitta 3.b
2. Szilágyi Soma 3.b 2. Vajda Eszter 3.b
3. Szakál Liliána 3.a 3. Gonda Milán
Petró Alex
3.a
3.a


MatematikaKörnyezetismeret

1. Szűcs Gréta 3.b 1. Billik Miklós Benedek 3.b
2. Gonda Milán 3.a 2. Szűcs Gréta
Gonda Milán
3.b
3.a
3. Csiszár Áron 3.b 3. Hopka Bence 3.a


Helyesírás

1. Szűcs Gréta 3.b
2. Muhi Tamás
Éles Brenda
3.a
3.b
3. Kublik Dominik
Török Réka
3.a
3.b


4. évfolyam

PrózamondóVersmondó

1. Török Eszter 4.b 1. Balga Lili 4.b
2. Vozár Vajk 4.c 2. Balogh Dorina 4.a
3. Demjén Ádám 4.c 3. Tóth Milán 4.c


OlvasásHelyesírás

1. Balga Lili 4.b 1. Ritó Milán 4.c
2. Pechnyik Ákos
Tóth Milán
4.a
4.c
2. Paksi Levente
Lundgreen Kis Márk
4.c
4.c
3. Czervan Titanilla
Petus Dávid
4.c
4.c
3. Willner Ferenc 4.c


MatematikaKörnyezetismeret

1. Willner Ferenc 4.c 1. Czervan Titanilla 4.c
2. Lundgreen Kis Márk 4.c 2. Willner Ferenc 4.c
3. Csikos Petra
Fülöp Gréta
4.a
4.b
3. Csikos Petra 4.a


Szépírás

1. Polgári Máté 4.a
2. Nótár Márk
Tóth Milán
4.a
4.c
3. Szamosfalvi Emese
Fülöp Gréta
4.b
4.b


5-6. évfolyam

Anyanyelv

1. Szőke Kinga 5.c 1. Debreczeni Ákos 6.a
2. Nagy Gergely 5.c 2. Kaposvári László 6.c
3. Tóth Levente 5.c 3. Kádár Bálint 6.c


Történelem

1. Kaposvári László 6.c
2. Kiss Bianka 6.a
3. Novák Lajos 6.b


Népdaléneklés

1. Kacsenyák Gábor 5.c 1. Literáti-Nagy Réka 6.b
2. Lénárt Zsófia 5.c 2. Elek Zsófia 6.c
3. Gáll Franciska 5.b 3. Jarecsni Mercédesz 6.b


Angol

1. Djubók Réka 5.b 1. Gonda Ivett 6.b
2. Tóth Levente 5.c 2. Gál Cintia 6.c
3. Szőke Kinga 5.c 3. Kádár Bálint 6.c


Német

1. Gombaszögi Tamás 5.a 1. Kiss Bianka 6.a
2. Miskolczi Dóra 5.a 2. Debreczeni Ákos 6.a
3. Iova Alex 5.a 3. Pavlik Ajsa 6.a


Matematika

1. Bodnár Kristóf 5.b 1. Debreczeni Ákos 6.a
2. Szőke Kinga 5.c 2. Elek Zsófia 6.c
3. Lénárt Zsófia
Nagy Gergely
5.c
5.c
3. Török Ábel 6.b


IQ-verseny

1. Lénárt Zsófia 5.c 1. Kaposvári László 6.c
2. Nagy Gergely
Bodnár Kristóf
5.c
5.b
2. Halász Petra
Bogdányi Zita
6.b
5.a
3. Juhász Petra 5.c 3. Kádár Bálint
Halász Zsófia
Deres Dominik
6.c
6.b
6.c


Sudoku

1. Bodnár Kristóf 5.b 1. Horváth Petra 6.c
2. Demkó Cintia 5.b 2. Elek Zsófia 6.c
3. Jeney Szimonetta 5.b 3. Szirmai Szabolcs 6.b


Természetismeret csapatverseny

1. Deres Dominik
Kádár Bálint
Billik Réka
6.c
6.c
6.c
2. Török Ábel
Tarján Iván
Varga Dániel
6.b
6.b
6.b
3. Bodnár Kristóf
Kovács Zsuzsanna
Kiss Viktória
5.b
5.b
5.b

1. Szabó Bence 5.c 1. Jordán Kitti 6.a
2. Trembóczki Liliána 5.b 2. Abiad Almahdi Ádám 6.c
3. Jarecsni Mercédesz 6.b


Hon- és Népismeret

1. Juhász Petra 5.c 1. Kádár Bálint 6.c
2. Lénárt Zsófia 5.c 2. Billik Réka 6.c
3. Horváth Vivien 5.c 3. Elek Zsófia 6.c


Tárkányi Bála nyelvművelő verseny
VersmondóPrózamondó

1. Horváth Petra 6.c 1. Horváth Petra 6.c
2. Kis Martin 5.b 2. Literáti-Nagy Réka 6.b
3. Pavlik Ajsa 6.a 3. Lénárt Zsófia 5.c


Szépkiejtés

1. Trembóczki Liliána 5.b
2. Tőzsér Sára 6.a
3. Varga Dániel 6.b


7-8. évfolyam

Anyanyelv

1. Márton Róbert 7.a 1. Lipták Laura 8.a
2. Kamarási Kamilla 7.a 2. Szalai Vivien 8.b
3. Majoros Lilla 7.c 3. Bogdányi Réka 8.b


Történelem

1. Kaplonyi Benjámin 7.a 1. Hajdu Krisztián 8.a
2. Kamarási Kamilla 7.a 2. Kocsis Zsófia 8.b
3. Majoros Lilla 7.c 3. Babinszki Péter 8.b


Népdaléneklés

1. Urbán Henriett 7.b 1. Hajdu Adrienn 8.b
2. Nagy Edina 7.b 2. Szalai Vivien 8.b
3. Zsebeházi Stella 7.b 3. Kádár Réka 8.b


Angol

1. Török Erik 7.c 1. Kocsis Zsófia 8.b
2. Szakál Dávid 7.b 2. Vezér-Tóth Balázs 8.a
3. Jordán Mirjam 7.b 3. Babinszki Péter 8.b


Médiaismeret

1. Kertész Gergő 8.a
2. Mészáros Attila 8.a
3. Győrfi Péter
Hajdu Krisztián
8.a
8.a


Német

1. Kaplonyi Benjámin 7.a 1. Kocsis Barbara 8.a
2. Rimán Eszter 7.a 2. Ritó Ákos 8.a
3. Kamarási Kamilla 7.a 3. Móricz Márk 8.a


Matematika

1. Zán Martin 7.a 1. Csépány Melitta 8.b
2. Faragó Márk 7.c 2. Halász Anna
Mészáros Attila
8.b
8.a
3. Laczkó Dániel 7.c 3. Földesi Dorina 8.a


IQ-verseny

1. Zán Martin
Skarupa Tamás
7.a
7.b
1. Hajdu Adrienn 8.b
2. Kaplonyi Benjámin
Márton Róbert
Laczkó Dániel
7.a
7.a
7.c
2. Hajdu Krisztián 8.a
3. Jordán Mirjam
Ludvig Milán
Gulyás Debóra
Bukszár Péter
7.b
7.c
7.c
7.c
3. Bogdányi Réka
Halász Anna
8.b
8.b


Sudoku

1. Süle Kinga
Kamarási Kamilla
7.c
7.a
1. Kalászdi Eszter 8.b
2. Laczkó Dániel 7.c 2. Szalai Vivien 8.b
3. Szakál Dávid 7.b 3. Hajdu Adrienn 8.b


Kémia

1. Sándor Teodóra 7.c 1. Lipták Laura 8.a
2. Vozár Anna
Kaplonyi Benjámin
7.c
7.a
2. Mészáros Attila 8.a
3. Zán Martin 7.a 3. Ritó Ákos
Kocsis Barbara
8.a
8.a


Fizika

1. Zán Martin 7.a 1. Varga Péter 8.b
2. Kamarási Kamilla 7.a 2. Móricz Márk 8.a
3. Ludvig Milán 7.c 3. Hajdu Krisztián 8.a


Biológia

1. Sándor Teodóra 7.c 1. Lipták Laura 8.a
2. Márton Róbert 7.a 2. Kocsis Barbara 8.a
3. Nagy-Pál Máté 7.c 3. Kalászdi Eszter
Ritó Ákos
8.b
8.a


Földrajz

1. Zán Martin 7.a 1. Kőrösy Péter
Hajdu Krisztián
8.b
8.a
2. Nagy Norbert 7.c 2. Ritó Ákos 8.a
3. Bukszár Péter 7.c 3. Margóczi Márk 8.a


Rajz

1. Kaplonyi Stefánia 7.a
2. Kondás Réka
Kondás Gyöngyi
7.b
7.b
3. Labancz Letícia 7.c


Tárkányi Bála nyelvművelő verseny
VersmondóPrózamondó

1. Fister Csenge 7.c 1. Móricz Márk 8.a
2. Kaplonyi Benjámin 7.a 2. Kádár Réka 8.b
3. Jordán Mirjam 7.b 3. Ökrös Félix 7.a


Szépkiejtés

1. Kaplonyi Benjámin 7.a
2. Jordán Mirjam 7.b
3. Laczkó Dániel 7.c


Városi versenyek

Német helyesírási verseny

4. Gombaszögi Tamás 5.a 4. Debreczeni Ákos 6.a
3. Mészáros Ágoston 6.a 5. Kiss Bianka 6.a


Német tesztmegoldó verseny

2. Gombaszögi Tamás 5.a 2. Kaplonyi Benjámin 7.a
5. Pogány Dorina 5.a 4. Rimán Eszter 7.a
2. Csiszár Anna 6.a 7. Kamarási Kamilla 7.a
4. Debreczeni Ákos 6.a 1. Ritó Ákos 8.a
5. Mészáros Ágoston 6.a 2. Kocsis Barbara 8.a
3. Móricz Márk 8.a


Pattantyús Emlékverseny
Matematika

2. Szűcs Gréta 3.b 1. Debreczeni Ákos 6.a
10. Csiszár Áron 3.b 6. Kádár Bálint 6.c
10. Velkey Julianna 3.a 3. Zán Martin 7.a
7. Willner Ferenc 4.c 4. Laczkó Dániel 7.c
10. Vozár Vajk 4.c 9. Marongiu Rebeka 8.b
1. Bodnár Kristóf 5.b
2. Szőke Kinga 5.c
10. Lénárt Zsófia 5.c

KémiaFizika

7. Kocsis Barbara 8.a 5. Varga Péter 8.b
8. Ritó Ákos 8.a
9. Lipták Laura 8.a


Aritmetikai verseny

2. Orosz Iván 3.b 5. Bodnár Kristóf 5.b
4. Csiszár Áron 3.b 9. Zán Martin 7.a
1. Willner Ferenc 4.c 4. Lipták Laura 8.a


Törd a fejed csapatverseny

1. Szőke Kinga
Bodnár Kristóf
Tóth Levente
5.c
5.b
5.c


Tavaszköszöntő prózamondó verseny

1. Török Eszter 4.b


Tarka lepke, kis mese versmondó verseny

1. Kovács-Csizmadia Márton 1.b


„Arany-tollal,Költőszóval” helyesírási verseny

7. Szűcs Gréta 3.b
8. Paksi Levente 4.c


Szövegértési csapatverseny

2. Tóth Milán
Krajczár Eleonóra
Szűcs Gréta
4.c
4.c
3.b
5. Petus Dávid
Feuerabend László
Velkey Julianna
4.c
3.b
3.a


Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia csapatverseny

2. Kamarási Kamilla
Kaplonyi Benjámin
7.a
7.a
Sinkovics Marcell
Vozár Anna
7.b
7.c


Angol fordítóverseny

3. Kádár Bálint 6.c 9. Török Erik 7.c
7. Faragó Márk 7.c


Angol országismereti és társalgási verseny

5. Balla Alexandra
Ipacs Fanni
Kocsis Zsófia
Kádár Bálint
7.c
7.b
8.b
6.c


Angol tesztmegoldó verseny

5. Faragó Márk 7.c


Városi rajzverseny

2. Abiad Almahdi Ádám 6.c
2. Tőzsér Sára 6.a
3. Tőzsér Luca 6.a


Színház az egész világA Föld védelméért

2. Szalai Brigitta 6.b 1. Szabó Bence 5.c
6. Trembóczki Liliána 5.b 2. Zsebeházi Stella 7.b
6. Kaplonyi Stefánia 7.a 3. Halász Petra 6.b
különdíj Billik Réka 6.c
különdíj Kertész Tamara 6.b


Borsod Volán RajzpályázatKristályok fényei

2. Laczkó Dániel 7.c 3. Számadó Anett 6.c
különdíj Szalai Brigitta 6.b


Karácsonyi rajzpályázat

1. Abiad Almahdi Ádám 6.c 2. Jordán Kitti Gerda 6.a


Vándorszínész voltam Magyarországon
10 legjobb alkotás

Jarecsni Mercédesz 6.b Richvalszky Ádám 6.c
Jordán Kitti Gerda 6.a Rimán Eszter 7.a
Buzás Krisztina 6.c Kaplonyi Stefánia 7.a
Elek Zsófia 6.c Kondás Réka 7.b
Billik Réka 6.c Labancz Letícia, Balla Alexandra 7.c


Meseillusztráció

2. Tóth Martin 5.b
2. Demkó Cintia 5.b
3. Jarecsni Mercédesz 6.b


„Fedezzük fel Arkhimédészt!”
területi kémiaverseny

különdíj Kocsis Barbara
Lipták Laura
Ritó Ákos
8.a
8.a
8.a


Megyei versenyek

Curie emlékverseny - matematika

1. Debreceni Ákos 6.a


Zrínyi Ilona Matematikaverseny

3. Willner Ferenc 4.c 14. Debreczeni Ákos 6.a
19. Szűcs Gréta 3.b


Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia csapatverseny

2. Kamarási Kamilla 7.a Sinkovics Marcell 7.b
Kaplonyi Benjámin 7.a Szakál Dávid 7.b


Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

6. Kiss Bianka 6.a


Bibliatörténeti vetélkedő

3. Horváth Petra 6.c


„A BOSCH és a jövő” rajzpályázat

1. Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda


Megyei rajzverseny

5. Megyei rajzverseny 6.a


Angol nyelvi mese- és prózamondó verseny

5. Török Ábel 6.b
6. Jordán Mirjam 7.b
10. Elek Zsófia 6.c


Operatörténeti verseny

6. Kocsis Barbara
Literáti-Nagy Réka
Varga Dániel
8.a
6.b
6.b


Komplex Zenei Műveltségi Verseny régiós fordulója

6. Vozár Anna
Kocsis Zsófia
Kamarási Kamilla
7.c
8.b
7.a


Országos versenyek

Környezismeret- környezetvédelem verseny

5. Pilz Olivér
Tóth Botond
Tóth Dániel
2.a
2.a
2.a
9. Bikfalvi Benjámin
Czervan Titanilla
Willner Ferenc
4.c
4.c
4.c


Curie emlékverseny - matematika

1. Debreczeni Ákos 6.a


Harmatcsepp matematikaverseny

8. Willner Ferenc 4.c
10. Velkey Julianna 3.a


„Tej. Sparkreatív” rajzpályázat

15. Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola És Óvoda
Váradi Enikő
Budai Bálint
Szűcs Gréta
Kisida Luca Sára
Márton Áron
Filkóházi Attila
Kis Martin
Bodnár Kristóf
Kovács Zsuzsa
Kovács Zsuzsa
2.b
3.b
3.b
5.a
5.b
5.b
5.b
5.b
5.b
5.c
Juhász Petra
Szőke Kinga
Bojti Ákos
Kaposvári László
Billik Réka
Visegrádi Mónika
Rimán Eszter
Zsebeházi Stella
Urbán Henriett
Móricz Márk
5.c
5.c
6.a
6.c
6.c
7.a
7.a
7.b
7.b
8.a


Evangélikus hittan csapatverseny

11. Bogdányi Zita
Kelemen Zsuzsanna
5.a
5.b
Trembóczki Liliána
Lukács Laura
5.b
5.b


Kenguru nemzetközi matematikaverseny

14. Debreczeni Ákos 6.a


Megújultunk!


e-Ellenőrző




Heti menü
Jó étvágyat!

Videók
Videó archívum
• Egri Főegyházmegye

• Szent István TV

• Szent István Katolikus Rádió

• Magyar Katolikus Egyház

• Magyar Kurir

• Vatikán

• Fráter Gimnázium

• Jezsuita Gimnázium



Csengetési rend
Felső tagozat
0. óra: 700- 745
1. óra: 800- 845
2. óra: 900- 945
3. óra: 955- 1040
Udvari szünet
4. óra: 1100- 1145
5. óra: 1155- 1240
6. óra: 1250- 1335
7. óra: 1400- 1445
8. óra: 1450- 1530

Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda
A honlapot készítette
A honlapot karbantartja
Minden jog fenntartva © 2013
Ön a
látogatónk