Sporteredmények:

Kézilabda amatőr III. korcsoport városi 2. hely
  Horváth Máté

Vonga András

Tóth Patrik

Pető Patrik

Kalocsai Zsolt

Kripkó Tamás

Mihalik Viktor

Kamarási Zsolt

Visegrádi Tamás

Czelvicker Ákos

6. c

6. a

6. a

6. c

7. b

6. b

6. b

7. a

6. b

6. b

IV. korcsoport városi 3. hely
Tar Tibor

Papp Dávid

Bozó Krisztián

Pipoly Roland

Bánóczy Attila

Miskolczi Márk

Szabó Dávid

Gulyás Roland

Angyal Marcell

Thúry-Bajai Péter

Ritó László

8. a

8. c

8. b

8. b

8. b

8. b

8. b

8. c

8. a

8. a

8. a

Kosárlabda IV. korcsoport   városi 2. hely
megyei 2. hely
országos elődöntő 2. hely
  Hasszan Niszrin

Lei Dai Barbara

Zámbó Krisztina

Tóth Gertrúd

Kondrát Evelin

Kőhalmi Orsolya

Fister Klaudia

Bacsó Eszter

Szűcs Orsolya

8. b

7. c

7. c

6. c

6. c

6. a

6. c

6. a

6. c

III. korcsoport   városi 1. hely
megyei 1. hely
országos elődöntő 1. hely
oszágos döntőbe jutott
Tóth Gertrúd

Kondrát Evelin

Kőhalmi Orsolya

Fister Klaudia

Bacsó Eszter

Szűcs Orsolya

Orbán Bianka

Veress Zsanett

Siktár Vivien

Makranczi Rebeka

6. c

6. c

6. a

6. c

6. a

6. c

5. a

5. b

5. b

5. b

Ügyességi csapat bajnokság IV. korcsoport   megyei 3. hely
  Thúry-Bajai Petra

Nevelits Laura

Bernáth Csilla

Heim Boglárka

Szabó Helga

6. a

8. a

8. a

6. b

Atlétika III. korcsoport   városi 1. hely
megyei 1. hely
országos döntőbe jutott
  Rindt Orsolya

Thúry-Bajai Petra

Letek Rita

Szabó Helga

Kovács Alexandra

Fister Klaudia

6. a

6. a

6. a

6. b

6. a

6. c

IV. korcsoport   városi 3. hely
megyei 4. hely
Bozó Krisztián

Pásztor Péter

Gulyás Roland

Waldhauser Alen

Angyal Marcell

Thúry-Bajai Péter

Szabó Dávid

8. b

8. b

8. c

8. b

8. a

8. a

8. b

Labdarúgás I. korcsoport   városi 1. hely
megyei 3. hely
  Farkas Roland

Kocsis Gergő

2. c

2. b

II. korcsoport   körzeti 2. hely
városi 3. hely
Skarupa Tamás

Varga Mátyás

Mikolka Márk

Fodor Zoárd

Farkas Richárd

Farkas Roland

Bíró Dániel

Győrfi Péter

Csordás Krisztián

Csoidás Attila

3. b

4. a

4. b

4. c

4. b

2. c

4. a

4. c

4. a

4. a

IV. korcsoport   városi 3. hely
Waldhauser Alen

Thúry-Bajai Péter

Pásztor Péter

Gaál Szilveszter

8. b

8. a

8. b

8. b

Teremlabdarúgás IV. korcsoport    
  Waldhauser Alen

Thúry-Bajai Péter

Pásztor Péter

Gaál Szilveszter

8. b

8. a

8. b

8. b

városi 1. hely
megyei 4. hely
Cselgáncs III. korcsoport  

országos 3. hely

  Kamarási zsolt 7. a
Röplabda III. korcsoport   városi 2. hely
  Willner Cintia

Kocsis Barbara

Kiss Judit

Papp Regina

Szabó Helga

Kocsis Zsófia

Nagy Mária

Papp Réka

Hajdú Réka

Kovács Mira

Lövei Laura

5. b

5. a

5. a

6. c

6. b

4. b

6. c

6. a

7. a

5. c

5. c

IV. korcsoport   városi 2. hely
Papp Vanda

Barta Daniella

Homonics Petra

Stunyef Anita

Papp Regina

Szabó Helga

Tóth Enikő

Gacem Emina

8. a

8. c

7. b

7. c

7. c

6. b

7. c

7. b

Jégkorong II. korcsoport      
  Herczeg Kenéz

Herczeg Kristóf

Herczeg Levente

Dubabér Milán

Bojti Ákos

3. a

5. a

5. a

3. a

2. a

országos 4. hely
III. korcsoport    
Bencze Szabolcs

Herczeg Benjamin

Csukerda Márton

Petró Ádám

Chihaui Ádám

Angyal Ádám

Taksár Richárd

6 .a

5. a

6. b

6. b

5. a

6. c

5. a

országos 4. hely
IV. korcsoport    
Tóth Balázs

Ritó László

Miskolczi Márk

Farkas Bence

Kiss Dénes

7. b

8. a

8. b

7. b

8. c

országos 2. hely
Gyorskorcsolya IV. korcsoport      
  Ritó László

Miskolczi Márk
8. a

8. b

városi 1. hely
országos 7. hely
városi 2. hely
Sakk Hercsik Tímea 4. a városi 1. hely
megyei 2. hely
 
Úszás Hornyák Balázs 3. b városi 1. hely
megyei 5. hely
 
  Bozó Krisztián 8. b városi 1. hely
megyei 3. hely
 
Thúry-Bajai Petra 6. a városi 1. hely
megyei 3. hely
 
Rindt Orsolya 6. a városi 1. hely
megyei 3. hely
 
Ritter Hajnalka 8. a magyar bajnokság 3. hely
magyar bajnokság 2. hely
(csapat)
országos diákolimpia 4. hely