<div align="center">

 

Kézilabda III. korcsoport           városi 3. hely
  Kondrát Evelin

Thúry-Bajai Petra

Bánóczy Zsuzsa

Tóth Odett

Hornyák Georgina

Bacsó Eszter

Veress Zsanett

Siktár Vivien

Makranci Rebeka

7. c

7. a

6. c

6. c

7. a

7. a

6. b

6. b

6. b

 

Amatőr                  fiú

III. korcsoport            városi 2. hely

 

 

Bence Szabolcs
Csordás Attila
Fodor Zoárd

Heksch István
Mikolka Márk

Farkas Richárd

Szukenyik Milán
Lukács Krisztián

7. a
5. a
5. c
5. b
5. b
5. b

6. b
6. b

 
              Amatőr             lány IV. korcsoport        városi 1. hely

 

Thúry-Bajai Petra

Kondrát Evelin

Fister Diána

Tóth Gertrúd

Papp Réka

Paranai Enikő

Tóth Enikő

Zámbó Krisztina

Kőhalmi Orsolya

7. a

7. c

7. c

7. c

8. b

7. c

8. c

8. c

7. a

 

Amatőr                 fiú

IV. korcsoport           városi 4. hely

 

Pető Patrik

Tóth Bence

Kripkó Tamás

Kalocsai Zsolt

Tóth Balázs

Matyi Péter

Tóth Patrik

Simon Richárd

Seghatoleslami Nader

7. c

7. c

7. b

8. b

8. b

8. b

7. a

8. b

8. b

 
Kosárlabda III. korcsoport                   városi 1. hely

megyei 1. hely

 

Kondrát Evelin

Thúry-Bajai Petra

Siktár Vivien

Fister Csenge

Bacsó Eszter

Orbán Bianka

Veress Zsanett

Földesi Dorina

Seghatoleslami Jázmin

Makranci Rebeka

7. c

7. a

6. b

4. c

7. a

6. a

6. b

5. a

5. a

6. b

 

 

IV. korcsoport        városi 1. hely

megyei 1. hely

 

Tóth Gertrúd

Kondrát Evelin

Kőhalmi Orsolya

Thúry-Bajai Petra

Fister Klaudia

Bacsó Eszter

Szűcs Orsolya

Zámbó Krisztina

Orbán Bianka

Veres Zsófia

7. c

7. c

7. a

7. a

7. c

7. a

7. a

8. c

6. a

6. b

 

              Amatőr          lány

IV. korcsoport      városi 2. hely
  Paranai Enikő

Rindt Orsolya

Fekete Andrea
Sütő Anna

Letek Rita

Farkas Mercédes

Sebők Bianka

Horváth Klaudia

Hornyák Georgina

Nagy Mária

7. c

7. a

7. c

7. a

7. a

7. c

7. c

7. c

7. a

7. c

 
                  Amatőr           fiú IV. korcsoport        városi 3. hely

 

Matyi Péter

Kalocsai Zsolt

Tóth Balázs

Simon Richárd

Szabó Szilárd

Lévai Csaba

Seghatoleslami Nader

Farkas Bence

Soós Ádám

Jáger Bence

8. b

8. b

8. b 

8. b

8. b

8. b

8. b

8. b

8. b

8. b

 

Labdarúgás                    fiú

III. korcsoport                  körzeti 1. hely

városi 3. hely

  Mikolka Márk

Farkas Richárd

Heksch István

Fodor Zoárd

Győrfi Péter
Bíró Dániel

Méhes Róbert

SzukenyikMilán

5. b

5. b

5. b

5. c

5. c

5. a

6. c

6. b

 
                                         lány III. korcsoport                 városi 4. hely
  Burinda Fruzsina
Fenyvesi Diána

Fister Klaudia

Gacem Emina
Papp Réka

Paranai Enikő

Tóth Enikő

8. c
7. b
7. c
8. b
8. b
7. c

8. c

 
Röplabda         
                       Amatőr   lány III. korcsoport                   
  Kocsis M Barbara

Lövei Laura

Willner Cintia

Figeczki Blanka

Kiss Judit

Nagy Dorottya

6. a

6. c

6. b

4. a

6. a

4. a

városi 1. hely
  IV. korcsoport                  városi 1. hely
  Kovács Mira

Willner Cintia
Stumpf Anita

Tóth Enikő

Papp Regina

Burinda Fruzsina

Kocsis M Barbara

8. a

6. b

8. c

8. c

8. c

8. c

6. a

 
                                        fiú IV. korcsoport                  városi 3. hely
  Tóth Balázs
Matyi Péter

Kalocsai Zsolt
Jáger Bence

Báthory András
Balogh Zoltán

Simon Richárd
Seghatoleslami Nader
Lévai Csaba

8. b

8. b
8. b

8. b
8. b

8. b
8. b

8. b
8. b

 
Atlétika      
  III. korcsoport                 
  Thúry-Bajai Petra

Tóth Barbara

Bánóczy Zsuzsa

Orbán Bianka

Földesi Dorina

7. a

6. a

6. c

6. a

5. a

városi 3. hely

megyei 4. hely

 

       
  IV. korcsoport                   
  Fenyvesi Diána

Tóth Gertrúd

Fister Klaudia

Rindt Orsolya

Zámbó Krisztina

Letek Rita

7. b

7. c

7. c

7. a

8. c

7. a

városi 4. hely

megyei 3. hely

 

  Súlylökés    
  Fenyvesi Diána

 

7. b városi 2. hely

megyei 4. hely

  Magasugrás (fiú)    
  Báthory András

Tóth Balázs

Simon Richárd

Balogh Zoltán

8. b

8. b

8. b

8. b

városi 3. hely
  Magasugrás (lány)    
  Tóth Enikő

Batykó Noémi

Thúry-Bajai Petra

Rindt Orsolya

Letek Rita

8. c

8. a

7. a

7. a

7. a

városi 3. hely
  Távolugrás    
  Tóth Barbara

Rindt Orsolya

Thúry-Bajai Petra

Letek Rita

Fenyvesi Diána

6. a

7. a

7. a

7. a

7. b

városi 3. hely
  Súlylökés    
  Balogh Zoltán

Kalocsai Zsolt

Kerekes Attila

Papp Soma

Jáger Bence

8. b

8. b

8. a

8. c

8. b

városi 2. hely
Judo Diákolimpia      
 

 

 

 

 

 

 

 

Nagy Zoltán 5. a városi 1. hely

megyei 1. hely

országos 3. hely

Szirmai Szabolcs 3. b városi 2. hely

megyei 2. hely

regionális 2. hely

Kormos Dániel 3. b városi 3. hely

megyei 3. hely

regionális 3. hely

országos 5. hely

Veres Győző 4. c városi 5. hely

megyei 3. hely

regionális 3. hely

Gyorskorcsolya      
  I. korcsoport                   
  Egyéni    
  Herceg Kristóf

 

Várkonyi Bence

2. a

1. b
városi 1. hely

országos 2. hely
városi 2. hely

  I-II. korcsoport                    
  Leány váltó   városi 2. hely
  Nagy Dalma

Fülöp Gréta

Balga Kata

1. b
1. b
4. b
 
  Fiú váltó   városi 1. hely
  Várkonyi Bence
Herceg Kristóf
1. b
2. a
 
  III-IV. korcsoport                
  Fiú váltó   városi 1. hely
  Herceg Benjamin

Angyal Ádám
Csukerda Márton
Farkas Bence

6. a
6. c
7. b
8. b
 
Sakk Hercsik Tímea 5. a városi 2. hely

megyei 1. hely

országos 19. hely

Úszás      
  Gyorsúszás    

 

Thúry-Bajai Petra 7. a városi 1. hely

megyei 4. hely

 

Hátúszás    

 

Rindt Orsolya

Thúry-Bajai Petra

7. a

7. a

városi 3. hely

városi 3. hely

megyei 5. hely

 

Mellúszás    

 

Rindt Orsolya

Bogdányi Réka

7. a

5. b

városi 5. hely

városi 6. hely

 

Váltó    

 

Thúry-Bajai Petra

Bogdányi Réka

Bánóczy Zsuzsa

Szabó Amanda

7. a

5. b

6. c

6. a

városi 3. hely

megyei 6. hely

Cselgáncs Magyar Bajnokság   országos 1. hely    

 

Graz Nemzetközi Verseny                  1. hely    

 

Országos Diákolimpia   országos 2. hely    

 

Kamarási Zsolt 8. a      
Kajak-kenu Magyar Bajnokság (maratoni) országos 1. hely    

 

Magyar Bajnokság (síkvízi) országos 1. hely    

 

Országos Diákolimpia (2000 m) országos 1. hely    

 

Gál Attila 8. c