Sporteredmények 2009/2010
Kézilabda                
  III. korcsoport   lány          
     
Fister Csenge
Tóth Géta
Kocsis Zsófia
Kocsis Barbara
Földesi Dorina
Seghatoleslami Jasmine
Lipták Laura
Veres Zsanett
  5. c
6. a
6. b
6. a
6. a
6. a
6. a
7. b
  városi 1. hely
megyei elődöntő 2. hely
  III. korcsoport   fiú          
        Hócza Dénes
Mikolka Márk
Szamosfalvi Ádám
Nagy Zoltán
Lója Patrik
Nagy Lvente
Csordás Krisztián
Csordás Atilla
  6. a
6. b
6. c
6. a
6. a
6. a
6. a
6. a
  városi 2. hely
megyei elődöntő 1. hely
megyei döntő 1. hely
országosi elődöntő 4. hely
  IV. korcsoport   fiú          
        Kripkó Tamás
Horváth Roland
Visegrádi Tamás
Kiss Gergely
Pethő Patrik
Mihalik Viktor
Tóth Bence
Csukerda Márton
  7. b
8. b
8. b
8. c
8. c
8. b
8. c
8. b
  városi 2. hely
  IV. korcsoport   lány          
        Tóth Gertrúd
Bacsó Eszter
Thúry-Bajai Petra
Fister Klaudia
Kőhalmi Orsolya
Kondrát Evelin
Fenyvesi Diána
Paranai Enikő
Rindt Orsolya
Kublik Petra
  8. c
8. a
8. a
8. c
8. a
8. c
8. b
8. c
8. a
7. a
  városi 2. hely
megyei elődöntő 2. hely
Pecsét Tibor Emléktorna fiú         3. hely
Lángi Tihamér Emléktorna lány         2. hely
Kosárlabda                
  III. korcsoport   lány          
        Fister Csenge
Nemes Alexandra
Tóth Gréta
Kocsis Barbara
Földesi Dorina
Seghatoleslami Jasmine
Lipták Laura
Halász Anna
Moczó Babett
Götz Zsófia
Dienes Dorina
Veres Zsanett
  5. c
5. c
6. a
6. a
6. a
6. a
6. a
6. b
6. b
6. b
6. a
7. b
  városi 1. hely
megyei 1. hely
országosi elődöntő 3. hely
  IV. korcsoport   lány          
        Tóth Gertrúd
Bacsó Eszter
Thúry-Bajai Petra
Fister Klaudia
Kőhalmi Orsolya
Kondrát Evelin
Szűcs Orsolya
Makranci Rebeka
Orbán Bianka
Veres Zsanett
  8. c
8. a
8. a
8. c
8. a
8. c
8. a
7. b
7. a
7. b
  városi 1. hely
megyei 1. hely
országosi elődöntő 1. hely
országosi döntő 4. hely
Labdarúgás                
  I. korcsoport   fiú          
        Kamarási Balázs
Kocsis István Levente
Tóth Milán
Varga Gergő
Várkonyi Bence
  2.b
2. b
2. c
2. a
2. b
  városi 3. hely
  II. korcsoport   fiú          
        Farkas Roland
Kocsis Gergő
Richvalszky Ádám
Szabó Levente
Szabó Márton
  4. b
4. b
4. c
4. c
3. c
  városi 2. hely
megyei 2. hely
  III. korcsoport   fiú          
        Skarupa Tamás
Bíró Dániel
Csordás Krisztián
Csordás Attila
Mikolka Márk
  5. b
6. a
6. a
6. a
6. b
  városi 2. hely
  V. korcsoport   fiú          
        Czelvikker Ákos
Djubók Richárd
Duch Milán
Heksch István
Kripkó Tamás
Mihalik Viktor
Mikolka Márk
Pethő Patrik
Tóth Bence
Szukenyik Milán
  8. b
7. b
8. c
6. b
7. b
8. b
6. b
8. c
8. c
7. b
  körzeti 1. hely
városi 4. hely
Teremlabdarúgás                
  III. és IV. korcsoport   fiú          
                körzeti 1. hely
városi 5. hely
  III. és IV. korcsoport   lány          
        Fister Klaudia
Fenyvesi Diána
Paranai Enikő
Fister Csenge
Fodor Judit
Tóth Odett
Bánóczy Zsuzsanna
Lipták Laura
Kőhalmi Orsolya
Thúry-Bajai Petra
  8. c
8. b
8. c
5. c
7. c
7. c
7. c
6. a
8. a
8. a
  városi 1. hely
megyei elődöntő 2. hely
Röplabda                
  III. korcsoport   lány          
        Bogdányi Réka
Billik Réka
Csépányi Melitta
Csurkó Mónika
Figeczki Blank
Horváth Petra
Kalászdi Eszter
Kocsis Zsófia
Lövei Laura
Mérai Dorina
Nagy Dorottya
Veres Zsanett
  6. b
4. c
6. b
5. b
5. a
4. c
6. b
6. b
7. c
5. b
5. a
7. b
  városi 3. hely
megyei 4. hely
  IV. korcsoport   lány          
        Kállai Kármen
Pozsgai Krisztina
Wilner Cintia
Kocsis Zsófia
Kalászdi Eszter
Rindt Orsolya
Kőhalmi Orsolya
  8. b
8. b
7. b
6. b
6. b
8. a
8. a
  városi 2. hely
megyei 4. hely
Úszás                
        Forrai Patrik
  5. b   városi 2. hely
megyei 5. hely
        Hornyák Balázs
  5. b   városi 4. hely
        Bukszár Péter   5. c   városi 5. hely
Floorbaal                
  I. korcsoport   fiú          
        Várkonyi Bence
Kamarási Balázs
Szalai Richárd
Dicső Szabolcs
Balogh Bence
      területi 1. hely
országos 3. hely
  II. korcsoport   fiú          
        Herczeg Kristóf
Kondor Máté
      területi 1. hely
országos 7. hely
Atlétika                
Többpróba                
  III. korcsoport   lány          
        Bogdányi Réka
Fister Csenge
Veres Zsanett
Földesi Dorina
Kocsi Barbara
Tóth Gréta
  6. b
5. c
7. b
6. a
6. a
6. a
  városi 3. hely
  III. korcsoport   lány          
        Thúry-Bajai Petra
Fenyvesi Diána
Rindt Orsolya
Tóth Gertrúd
Letek Rita
Fister Klaudia
  8. a
8. b
8. a
8. c
8. a
8. c
  városi 3. hely
megyei 5. hely
  IV. korcsoport   fiú          
        Tóth Bence
Pethő Patrik
Mihalik Viktor
Visegrádi Tamás
Bozó Dávid
  8. c
8. c
8. b
8. b
7. c
  városi 3. hely
megyei 6. hely
  II. korcsoport   lány          
                városi 5. hely
  II. korcsoport   fiú          
                városi 4. hely
  III. korcsoport   fiú          
                városi 5. hely
Súlylökés                
      lány          
        Thúry-Bajai Petra
Fenyvesi Diána
Rindt Orsolya
Tóth Gertrúd
Fister Klaudia
  8. a
8. b
8. a
8. c
8. c
  városi 1. hely
megyei 1. hely
országos 7. hely
      fiú          

 

 

 

 

 

 

 

 

Visegrádi Tamás
Mihalik Viktor
Pető Patrik
Djubók Richárg

 

 

8. b
8. b
8. c
7. b

 

 

városi 1. hely
megyei 3. hely

Magasugrás                
      lány          
        Fister Klaudia
Thúry-Bajai Petra
Letek Rita
Rindt Orsolya
Tóth Gertrúd
  8. c
8. a
8. a
8, a
8. c
  városi 1. hely
megyei 1. hely
      fiú          
                városi 4. hely
Távolugrás                
      lány          
        Fenyvesi Diána
Letek Rita
Fister Klaudia
Rindt Orsolya
Thúry-Bajai Petra
  8. b
8. a
8. c
8. a
8. a
  városi 3. hely
megyei 6. hely
      fiú          
        Kiss Gergő
Pethő Patrik
Mihalik Viktor
Tóth Bence
  8. c
8. c
8. b
8. c
  városi 2. hely
Kislabda dobás                
      lány          
                városi 5. hely
      fiú          
        Kiss Gergely
Vesegrádi Tamás
Mihalik Viktor
  8. c
8. b
8. b
  városi 3. hely
megyei 2. hely
10x200 m-es váltó                
                városi 2. hely
megyei 2. hely
Atlétika egyéni bajnokság              
300 m-es síkfutás       Tóth Gertrúd   8. c   városi 3. hely
        Letek Rita   8. a   városi 3. hely
        Fister Csenge   5. c   városi 2. hely
súlylökés       Fenyvesi Diána   8. b   városi 2. hely
megyei 1. hely
országos döntőbe jutott
        Thúry-Bajai Petra   8. a   városi 2. hely
600 m-es futás       Bogdányi Réka   6. b   városi 3. hely
kislabda dobás       Kocsis Barbara   6. a   városi 3. hely
4x600 m-es váltó       Rindt Orsolya   8. a   városi 2. hely
        Tóth Gertrúd   8. c    
        Orbán Bianka   7. a    
        Fister Klaudia   8. c    
Mezei Futóverseny                
  I. korcsoport   lány        
        Nagy Dalma
Szamosfalvi Emese
Szamosfalvi Petra
Balga Lilla
Fülöp Grét
Szűcs Gréta
  2. b
2. b
1. b
2. b
2. b
1. b
  városi 1. hely
      fiú          
        Kocsis István Levente
Csiszár Áron
Kamarási Balázs
Várkonyi Bence
Szilágyi Soma
Ludvig Mózes
  2. b
1.b
2. b
2. b
1. b
2. b
  városi 1. hely
  II. korcsoport   lány          
        Tóth Evelin
Takács Dalma
Tremboczky Lillán
Kovács Nikoletta
Toronyi Alíz
Halász Zsófia
Orbán Dorina
  4. b
4. b
3. b
4. c
4. c
4. b
5. a
  városi 2. hely
      fiú          
        Bukszár Péter
Richvalszky Ádám
Farkas Roland
Kocsis Gergő
Kondor Máté
Hornyák Balázs
Tarján Iván
Ludvig Milán
  5. c
4. c
4. b
4. b
4. b
5. b
4. b
5. c
  városi 2. hely
  III. korcsoport   lány          
        Bogdányi Réka
Hajdú Adrienn
  6. b
6. b
  városi 2. hely
Városi utcai futóverseny   lány          
        Letek Rita
Rindt Orsolya
Tóth Gertrúd
Thúry-Bajai Petra
Forrai Franciska
Bogdányi Réka
  8. a
8. a
8. c
8. a
7. a
6. b
  városi 1. hely
      fiú          
                városi 4. hely
Miskolc város napja utcai váltófutás          
  III. és IV. korcsoport   lány         városi 2. hely
                 
  III. és IV. korcsoport   fiú         városi 5. hely
Gyorskorcsolya                
222 m                
  I. korcsoport   lány          
        Balga Lilla
Nagy Dalma
Fülöp Gréta
  2. b
2. b
2. b
  városi 1. hely
városi 2. hely
városi 4. hely
      fiú Várkonyi Bence   2. b   városi 1. hely
váltó                
 
I. és II. korcsoport  
            városi 2. hely
333 m                
  I. korcsoport   lány          
        Fülöp Gréta   2. b   városi 1. hely
országos 5. hely
        Balga Lilla   2. b   városi 3. hely
országos 11. hely
      fiú          
        Várkonyi Bence   2. b   városi 1. hely
országos 6. hely
        Balogh Bence   2. b   városi 2. hely
országos 6. hely
400 m                
  I. korcsoport   fiú Herceg Kristóf   3. a   városi 2. hely
váltó                
      fiú         városi 1. hely
Sakk       Hercsik Tímea   6. a   városi 1. hely
                 
Ping-pong                
        Laczkó Dániel   5. c   városi 1. hely
megyei 2. hely
Cselgáncs                
        Skarupa Tamás   5. b   városi 3. hely
        Nagy Zoltán   6. a   megyei 3. hely
        Zsebe Gergő   4. b   megyei 3. hely
        Szirmai Szabolcs   4. b   megyei 1. hely
        Kormos Dániel   4. b   megyei 2. hely
        Veres Győző   5. c   megyei 2. hely
        Veres Adorján   3. a   megyei 2. hely
Miskolc város napja Floorbaal              
  I. korcsoport     Kocsis István Lvente
Dcső Szabolcs
Budai Bence
Ludvig Mózes
Csiszár Áron
Szilágyi Soma
  2. b
2. b
2. b
2. c
1. b
1. b
  városi 1. hely
  II. korcsoport     Gönci Bence
Schupler Bendegúz
ÍHerczeg Kristóf
Bojti Ákos
Kondor Máté
  2. b
3. c
3. a
4. a
4. b
  városi 3. hely
  III. korcsoport     Herczeg Levente
Bak Ádám
Herczeg Kenéz
Szamosfalvi Ádám
Nagy Zoltán
  7. a
6. c
5. a
6. c
6. a
  városi 2. hely
  IV. korcsoport     Csukerda Márton
Tóth Patrik
Kripkó Tamás
Herczeg Benjamin
Bence Szabolcs
Angyal Ádám
  8. b
8. a
7. b
7. a
8. a
7. c
  városi 2. hely