Sporteredmények 2010/2011
Floorball                
  I. korcsoport   fiú          
     
Szilágy Soma
Csiszár Áron
Orosz Iván
Simon Benedek
Demkó Csaba
Feuerabend László
  2. b
2. b
2. b
2. b
2. b
2. b
  városi 1. hely
területi 2. hely
országosi elődöntő 1. hely
országosi döntő 3. hely
  II. korcsoport   fiú          
        Várkonyi Bence
Kocsis Levente
Kamarási Balázs
Ludvig Levente Mózes
Balogh Bence
  3. b
3. b
3. b
3. b
3. b
  városi 1. hely
területi 2. hely
országosi elődöntő 3. hely
országosi döntő 2. hely
  III. korcsoport   fiú          
        Bojti Ákos
Herczeg Kenéz
  4. a
6. a
  városi 1. hely
területi 2. hely
országosi elődöntő 4. hely
Kosárlabda                
  III. korcsoport   lány          
        Dienes Dorina
Fister Csenge
Gulyás Debóra
Halász Anna
Halász Zsófia
Kocsis Barbara
Makranczi Léda
Nemes Alexandra
Orbán Dorina
Tóth Gréta
  7. a
6. c
6. c
7. b
5. b
7. a
4. a
6. c
6. b
7. a
  városi 1. hely
megyei 1. hely
  IV. korcsoport   lány          
        Fister Csenge
Földesi Dorina
Gulyás Debóra
Halász Anna
Lipták Laura
Makranczi Rebeka
Nemes Alexandra
Orbán Bianka
Tóth Gréta
Veres Zsanett
  6. c
7. a
6. c
7. b
7. a
8. b
6. c
8. a
7. a
8. b
  városi 1. hely
megyei 1. hely
országos 3. hely
Strandröplabda                
  IV. korcsoport   lány          
        Kocsis Zsófia
Kocsis Barbara
Willner Cintia
Kalászdi Eszter
Mérai Dorina
  7. b
8. a
8. b
7. b
6. b
  városi 3. hely
Röplabda                
  IV. korcsoport   lány          
        Figeczki Blanka
Hegedűs Csilla
Kocsis Zsófia
Kocsis Barbara
Lövei Laura
Wilner Cintia
Veres Zsanett
Kalászdi Eszter
Mérai Dorina
  6. a
8. c
7. b
8. a
8. c
8. b
8. b
7. b
6. b
  városi 3. hely
megyei 4. hely
Játékos sportvetélkedő              
        Balga Lili
Bogdányi Zita
Csiszár Áron
Feuerabend László
Fülöp Gréta
Halász Zsófia
Herczeg Kristóf
Hornya Bianka
Kamarási Balázs
Kerepesi Zsófia
Ludvig Levente Mózes
Nagy Dalma
Szabó Márton
Szamosfalvi Petra
Szilágyi Soma Gergő
Szűcs Gréta
Zsebe Gergő
Halász Zsófia
Büdy Júlia
  3. b
4. a
2. b
2. b
3. b
5. b
4. a
2. b
3. b
2. b
3. b
3. b
4. c
2. b
2. b
2. b
5. b
5. b
4. a
  városi 2. hely
megyei 2. hely
Atlétika II. korcsoport              
  Többpróba   lány          
        Halász Zsófia
Bogdányi Zita
Büdy Júlia
Szamosfalvi Emese
Szőke Kinga
Trembóczki Liliana
  5. b
4. a
4. a
3. b
5. c
4. b
  városi 1. hely
megyei 2. hely
Teremlabdarúgás                
  IV. korcsoport   lány          
  Többpróba              
        Bánóczy Zsuzsanna
Bogdányi Réka
Földesi Dorina
Kublik Petra
Makranczi Rebeka
Orbán Bianka
Tóth Odett
Veres Zsanett
  8. c
7. b
7. a
8. a
8. b
8. a
8. c
8. b
  városi 3. hely
  Magasugrás   lány          
        Bánóczy Zsuzsanna
Tóth Odett
Halász Anna
Fister Csenge
  8. c
8. c
7. b
6. c
  városi 3. hely
megyei 3. hely
  Magasugrás   lány          
        Fister Csenge
Földesi Dorina
  6. c
7. a
  városi 1. hely
városi 3. hely
  Kislabdadobás              
        Fister Csenge   6. c   városi 3. hely
  600 m-es futás              
        Tóth Gréta   7. a   városi 2. hely
  Súlylökés              
        Veres Zsanett   8. b   városi 3. hely
  1500 m-es futás              
        Bogdányi Réka   7. b   városi 1. hely
megyei 4. hely
  4x100 m-es váltó     Halász Anna
Fister Csenge
  7. b
6. c
  városi 2. hely
Judo Regionális Diákolimpia              
        Szirmai Szabolcs   5. a   1. hely
        Kormos Dániel   5. b   3. hely
Gyorskorcsolya 222 m              
  I. korcsoport              
        Szamosfalvi Petra
Szalontai Dorina
Szűcs Gréta
Szilágyi Soma
  2. b
2. b
2. b
2. b
  1. hely
2. hely
3. hely
3. hely
Gyorskorcsolya 333 m              
  I. korcsoport              
        Szamosfalvi Petra

Lóczi Viktória
Szalontai Dorina
  2. b

3. b
2. b
  1. hely
országos 4. hely
2. hely
3. hely
Gyorskorcsolya 222 m              
  II. korcsoport              
        Szamosfalvi Petra
Herczeg Kristóf
Ludvig Levente Mózes
  2. b
4. a
3. b
  3. hely
2. hely
3. hely
Gyorskorcsolya 400 m              
  II. korcsoport              
        Szamosfalvi Petra
Herczeg Kristóf
Ludvig Levente Mózes
  2. b
4. a
3. b
  3. hely
1. hely
3. hel
Gyorskorcsolya váltó              
  I-II. korcsoport   lány          
        Szamosfalvi Petra
Szamosfalvi Emese
Szalontai Dorina
Szűcs Gréta
  2. b
3. b
2. b
2. b
  2. hely
  I-II. korcsoport   fiú          
        Herczeg Kristóf

Ludvig Levente Mózes
Szilágyi Soma
  4. a
3. b
2. b
  2. hely
országos 3. hely
2. hely
országos 1. hely
Mezei futóverseny                
  I. korcsoport   lány          
        Hornya Bianka
Kerepesi Zsófia
Szamosfalvi Petra
Szűcs Gréta
Török Réka
Vajda Eszter
  2. b
2. b
2. b
2. b
2. b
2. b
  városi 1-2. hely
  II. korcsoport    lány          
        Balga Lili
Bogdányi Zita
Büdy Júlia
Fülöp Gréta
Halász Zsófia
Nagy Dalma
Szamosfalvi Emese
Szőke Kinga
Trembóczki Liliana
  3. b
4. a
4. a
3. b
5. b
3. b
3. b
4. c
4. b
  városi 2. hely
  III. korcsoport    lány          
        Dienes Dorina
Fister Csenge
Halász Anna
Tóth Gréta
  7. a
6. c
7. b
7. a
  városi 1. hely
               
  IV. korcsoport    lány          
        Bánóczy Zsuzsanna
Bogdányi Réka
Földesi Dorina
Kublik Petra
Makranczi Rebeka
Orbán Bianka
Veres Zsanett
  8. c
7. b
7. a
8. a
8. b
8. a
8. b
  városi 2-3. hely
  IV. korcsoport   fiú          
        Herczeg Benjámin   8. a   városi 3. hely
Teremlabdarúgás              
        Bíró Dániel
Farkas Richárd
Heksch István
Mikolka Márk
Szamosfalvi Ádám
  7. a
7. b
7. b
7. b
7. c
  városi 1. hely