VERSENYEREDMÉNYEINK

Iskolai versenyek:

1. évfolyam

Versmondó   Mesemondó
1. Lénárt Zsófia 1. b  

1.

Németh Kristóf
Gombaszögi Tamás

1. c
1. a

2. Veres Adorján
Németh Kristóf
1. a
1. c
 

2.

Lénárt Zsófia

1. b

3. Miskolczi Dóra
Papp Dominik
1. a
1. a
 

3.

Veres Adorján

1. a

Matematika  
1. Bodnár Kristóf
Schupler Bendegúz

1. b
1. c

2. Gombaszögi Tamás

1. a

3. Horváth Panna

1. a

2. évfolyam

Szépírás   Mesemondó
1. Gál Cintia

2. c

  1. Pavlik Ajsa

2. a

2. Kovács Mlián
Gyökér Zsolt

2. b
2. b

  2. Török Ábel
Németh Mihály

2. b
2. a

3. Tóth Evelin
Gonda Ivett

2. b
2. b

  3. Radi Adrienn
Csiszár Anna
Tóth Márk

2. a
2. a
2. a

Matematika   Versmondó
1. Toronyi Aliz

2. c

  1. Literáti-Nagy Réka

2. b

2. Debreczeni Ákos

2. a

  2. Németh Mihály

2. a

3. Halász Petra

2. b

  3. Mihalik Judit
Debreczeni Ákos

2. a
2. a

3. évfolyam

Olvasás   Versmondó
1. Kiss-Polgári Tamás

3. a

  1. Majoros Lilla

3. c

2. Figeczki Blanka

3. a

  2. Nagy Edina

3. b

3. Kaplonyi Benjamin

3. a

  3. Laczkó Dániel

3. c

Mesemondó   Szépírás
1. Vozár Anna

3. c

  1. Figeczki Blanka

3. a

2. Orbán Dorina
Fister Csenge

3. a
3. c

  2. Lakatos Cintia
Majoros Lilla

3. a
3. c

3. Figeczki Blanka

3. a

  3. Kaplonyi Benjamin
Visegrádi Mónika
Zán Martin

3. a
3. a
3. a

Helyesírás    
1. Suhajda Tamás
Sándor Teodóra

3. c
3. c

 
2. Kiss-Polgárdi Tamás
Balla Alexandra

3. a
3. c

 
3. Kaplonyi Benjamin
Figeczki Blanka
Gulyás Debóra

3. a
3. a
3. c

 
Matematika   Környezetismeret
1. Suhajda Tamás

3. c

  1. Schupler Abigél

3. a

2. Zán Martin

3. a

  2. Kiss-Polgárdi Tamás

3. a

3. Laczkó Dániel

3. c

  3. Balga Kata

3. b

    Közlekedés
  1. Kiss-Polgárdi Tamás

3. a

  2. Balla Alexandra

3. c

  3. Maksa Adrián

3. a

4. évfolyam

Olvasás   Versmondó
1. Németh Márta

4. a

  1. Tolnai Lili

4. b

2. Móricz Márk
Kocsis Barbara

4. c
4. a

  2. Balogh Vince
Ritó Ákos
Moczó Babett

4. c
4. a
4. b

3. Götz Zsófia
Csordás Krisztián
Varga Mátyás

4. b
4. a
4. b

  3. Götz Zsófia
Bandzsók Vera
Farkas Panna

4. b
4. c
4. b

Mesemondó   Szövegértés
1. Móricz Márk

4. c

  1. Kocsis Barbara

4. a

2. Götz Zsófia
Kocsis Zsófia

4. b
4. a

  2. Bogdányi Réka
Németh Márta

4. b
4. a

3. Farkas Panna
Tolnai Lili

4. b
4. b

  3. Csordás Krisztián
Varga Péter
4. a
4. b
Matematika   Környezetismeret
1. Heiner Levente

4. b

  1. Kocsis Barbara

4. a

2. Ladányi Ákos

4. b

  2. Ritó Ákos
Margóczi Márk

4. a
4. a

3. Révai Márton

4. b

  3. Lipták Laura

4. a

Helyesírás   Szépírás
1. Kocsis Barbara

4. a

  1. Murguly Enikő

4. b

2. Németh Márta

4. a

  2. Ritó Ákos

4. a

3. Novák Mónika
Heiner Levente

4. c
4. b

  3. Révai Márton
Móricz Márk

4. b
4. c

Közlekedés    
1. Heiner Levente

4. b

 
2. Móricz Márk

4. c

 
3. Bordás Tamás

4. c

 

5-6. évfolyam

Anyanyelv   Anyanyelv
1. Tóth Vanessza

5. a

  1. Papp Réka

6. a

2.

Maczi Emese

5. a

  2. Hornyák Georgina
Szolnoki Gábor

6. a
6. a

3.

Kovács Márton
(Szabó Lőrinc Ált. Isk.)

5. b

  3. Szitai Éva
Tóth Krisztina
Rindt Orsolya
Zelenák Zsanett

6. b
6. a
6. a
6. b

Vers-és prózamondás   Történelem
1. Tóth Vanessza

5. a

  1. Havril Kata

6. a

2.

Czagány Viktória
Hegedűs Csilla

5. a
5. c

  2. Szolnoki Gábor

6. a

3.

Szabó Vanda
(Szabó Lőrinc Ált. Isk.)
Fejes Dalma

5. c

  3. Valcsev Petra

6. c

Rajz

1. Bánóczy Zsuzsanna

5. c

  1. Kovács Alexandra

6. a

2. Lövei Laura

5. c

  2. Tóth Krisztina

6. a

3. Hegedűs Csilla

5. c

  3. Thúry-Bajai Petra
Papp Réka

6. a
6. a

Német

1. Bánóczy Zsuzsanna

5. c

  1. Rindt Orsolya

6. a

2. Pálinkás Nikoletta

5. c

  2. Tóth Patrik

6. a

3. Kublik Petra

5. a

  3. Kocsis Eszter
Gombaszögi Tünde
Mészáros Regina
Sebők Bianka

6. a
6. b
6. a
6. c

Angol

1. Ágoston Réka

5. c

  1. Gyenes Petra

6. b

2. Tóth Vanessza

5. c

  2. Arlett Anita
Szolnoki Gábor

6. b
6. a

3. Fridvalszky Sára

5. c

  3. Zelenák Zsanett

6. b

Természetismeret

1. Siktár Vivien

5. b

  1. Havril Kata

6. a

2. Kovács Márton

5. b

  2. Szolnoki Gábor

6. a

3. Orbán Bianka
Bánóczy Zsuzsanna

5. a
5. a

  3. Papp Réka

6. a

Hon - és népismeret

1. Bozó Dávid

5. c

  1. Kovács Alexandra

6. a

2. Bánóczy Zsuzsanna

5. c

  2. Tóth Krisztina

6. a

3. Lövei Laura

5. c

  3. Szűcs Orsolya

6. c

Matematika

1. Siktár Vivien

5. b

  1. Kovács Alexandra

6. a

2. Wilner Cintia

5. b

  2. Valcsev Petra

6. c

3. Bánóczy Zsuzsanna

5. c

  3. Rindt Orsolya
Havril Kata

6. a
6. a

IQ-verseny

1. Kublik Petra

5. a

  1. Lipták Balázs
Tóth Krisztina

6. a
6. a

2. Bozó Dávid

5. c

  2. Kovács Alexandra

6. a

3. Bánóczy Zsuzsanna

5. c

  3. Mihalik Viktor

6. b

Sudoku

1. Tóth Vanessza

5. c

  1. Gombaszögi Tünde

6. b

2. Siktár Vivien

5. b

  2. Arlett Anita

6. b

3. Czagány Viktória

5. c

  3. Rindt Orsolya

6. a

7-8. évfolyam

Anyanyelv

1. Székely Éva

7. b

  1. Juhász Alexandra

8. c

2. Lipták Gergely

7. a

  2. Tóth Fanni

8. a

3. Kamarási Zsolt

7. a

  3. Nagy Emese
(Szabó Lőrinc Ált. Isk.)
 
Vers-és prózamondás    
1. Hossó Roxána

7. a

 
2. Cselényi Petra

8. a

 
3. Figeczki Vanda

7. c

 

Történelem

1. Lipták Gergely

7.a

  1. Konyha Péter
(Szabó Lőrinc Ált. Isk.)
 
2. Baráth Máté

7. a

  2. Sveda Marcell
(Szabó Lőrinc Ált. Isk.)
 
3. Bakos István

7. c

  3. Kiss Krisztián

8. c

Kémia

1. Baráth Máté

7. a

  1. Juhász Alexandra

8. c

2. Jáger Ágnes

7. a

  2. Bozó Krisztián

8. b

3. Rajdos Diána

7. a

  3. Gyökér Zoltán
Mentes Dóra

8. c
8. c

Német

1. Baráth Máté

7. a

  1. Sperka Zsuzsa

8. b

2. Polgári Ádám

7. a

  2. Orosz Tamás

8. a

3. Garbóczi Vajk

7. c

  3. Kiss Krisztián

8. a

Angol

1. Mészáros Mónika

7. c

  1. Hazrati Klaudia

8. a

2. Lipták Gergely

7. a

  2. Béki Flóra

8. a

3. Krajnyák Hajnalka
Székely Éva

7. a
7. b

  3. Takács Mariann
Orosz Ákos

8. a
8. a

Rajz

1. Ádám Máté

7. a

  1. Takács Mariann

8. a

2. Bencsik Martina

7. a

  2. Murguly Renáta

8. b

3. Balázs Bence

7. b

  3. Cselényi Petra

8. a

Biológia

1. Lipták Gergő

7. a

  1. Kiss Krisztián

8. a

2. Baráth Máté

7. a

  2. Bubnó Dorottya
Tóth Fanni

8. a
8. a

3. Figeczki Vanda

7. c

  3. Juhász Alexandra
Major Mercédesz

8. c
8. c

Földrajz

1. Baráth Máté

7. a

  1. Kiss Krisztián

8. a

2. Kamarási Zsolt

7. a

  1. Gyökér Zoltán

8. c

3. Lipták Gergely

7. a

       

Matematika

1. Jáger Ágnes

7. a

  1. Juhász Alexandra

8. c

2. Kamarási Zsolt
Székely Éva

7. a
7. b

  2. Barta Daniella

8. c

3. Hegedűs Krisztina

7. b

  3. Mentes Dóra

8. c

IQ-verseny

1. Barancsi Dóra

7. a

  1. Barta Daniella

8. c

2. Mészáros Mónika

7. c

  2. Juhász Alexandra

8. c

3. Déri Dávid

7. a

  3. Varga Tamás

8. a

Sudoku

1. Barancsi Dóra

7. a

  1. Cselény Petra

8. a

2. Mészáros Mónika

7. c

  2. Stregova Gergő

8. c

3. Rajdos Diána

7. a

  3. Varga Tamás

8. a

Média  

Fizika

1. Cselényi Petra

8. a

  1. Mészáros Mónika

7. c

2. Takács Mariann

8. a

  2. Baráth Máté

7. a

3. Murguly Renáta

8. b

  3. Jáger Ágnes

7. a

Városi versenyek:

Pattantyús Ábrahám Géza Emlékverseny

Matematika

6. Zán Martin

3. a

  10. Jáger Ágnes

7. a

1. Heiner Levente

4. b

  1. Barta Daniella

8. c

6. Siktár Vivien

5. b

  2. Juhász Alexandra

8. c

4. Tóth Patrik

6. a

  10. Faragó-Kiss Károly

8. b

8. Rindt Orsolya

6. a

       

Pattantyús Ábrahám Géza Emlékverseny

Fizika   Kémia
4. Polgári Ádám

7. a

  3. Juhász Alexandra

8. c

10.

Báthory András

7. b

  7. Bozó Krisztián

8. b

10.

Lévai Csaba

7. b

  10. Major Mercédesz

8. c

7. Gyökér Zoltán

8. c

       
Mátyás prózamondó verseny   Tavaszköszöntő vers-és prózamondó
Különdíj Vozár Anna

3.c

  1. Literáti-Nagy Réka

2. b

    Fazekas Matematikaverseny
  6. Tóth Krisztina

6. a

  8. Papp Réka

6. a

Angol tesztmegoldó verseny

2. Visegrádi Tamás

6. b

  6. Mészáros Mónika

7. c

5. Szolnoki Gábor

6. a

  8. Béki Flóra

8. a

8. Kovács Lóránd

6. b

       

Angol országismereti verseny

3. Szolnoki Gábor

6. a

  3. Burai Márk

6. a

Diósgyőri Gimnázium Matematikaversenye

3. Papp Réka

6. a

   

Teleki Pál Földrajzverseny

5. Kiss Krisztián

8. a

       

Aritmetikaverseny

3. Suhajda Tamás

3. c

  5. Siktár Vivien

5. b

3. Laczkó Dániel

3. c

  2. Kovács Alexandra

6. a

5. Heiner Levente

4. b

  4. Havril Kata

6. a

8. Ladányi Ákos

4. b

  1. Barancsi Dóra

7. a

        6. Kamarási Zsolt

7. a

Kodály illusztrációs rajzpályázat

Különdíj Kiss Judit

5. a

Különdíj Tóth Patrik

6. a

Töprengő   Városi rajzverseny
1. Heiner Levente

4. b

  2. Bánóczy Zsuzsanna

5. c

Olimpiatörténeti csapatverseny Észpörgető matematika
1. Lipták Gergely

7. a

  2. Debreczeni Ákos

2. a

  Baráth Máté

7. a

  2. Révai Márton

4. b

  Pavliscsák Kinga

7. a

       
  Kamarási Zsolt

7. a

       
“Ismerd meg hazádat!” földrajzi csapatvetélkedő   Almássy László Városi Földrajzverseny
6. Cselény Petra

8. a

  3. Cselény Petra

8. a

  Takács Mariann

8. a

    Takács Mariann

8. a

  Orosz Tamás

8. a

    Orosz Tamás

8. a

8. Gyökér Zoltán

8. c

    Orosz Ákos

8. a

  Győrfi Krisztián

8. c

  4. Papp Regina

7. c

  Papp Dávid

8. c

    Stumpf Anita

7. c

          Gál Attila

7. c

          Tóth Enikő

7. c

Tedd próbára az IQ-dat csapatverseny

1. Juhász Alexandra

8. c

 

5.

Le Dai Barbara

7. c

  Mentes Dóra

8. c

    Barancsi Dóra

7. a

  Barta Daniella

8. c

    Mészáros Mónika

7. c

Biológiaverseny Hevesy György kémiaverseny
2. Lipták Gergely 7. a   5. Jáger Ágnes 7. a
5. Polgári Ádám 7. a   7. Lipták Gergely 7. a
3. Kiss Krisztián 8. a   6. Juhász Alexandra

8. c

6. Tóth Fanni

8. a

       

“Színház az egész világ” városi rajzpályázat

2. Juhász Tamara

6. c

       

"Törd a fejed" matematika csapatverseny

3. Bánóczy Zsuzsanna

5. c

       
  Siktár Vivien

5. b

       
  Bozó Dávid

5. c

       

Környezetvédelmi csapatverseny

  Le Dai Barbara

7. c

       
  Gál Attila

7. c

       
  Maksa Szabolcs

7. c

       

Széchenyi Műveltségi Vetélkedő

   
4. Révai Máté

2. c

 
  Gyökér Zsolt

2. b

 
  Asztalos Péter

3. b

 
  Vozár Anna

3. c

 
  Németh Márta

4. a

 
  Ladányi Ákos

4. b

 

Körzeti versenyek:

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny
1. Hornyák Georgina

6. a

  9. Mészáros Mónika

7. c

2. Gyenes Petra

6. b

       

Curie területi emlékverseny matematikából

1. Debreczeni Ákos

2. a

       

Megyei versenyek:

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

3.

Hornyák Georgina

6. a

KRESZ-verseny

1.

Kiss-Polgárdi Tamás

3. a

Angol nyelvi prózamondó verseny

8.

Valcsev Petra

6. c

Olimpiatörténeti csapatverseny

2.

Lipták Gergely
Baráth Máté
Pavliscsák Kinga
Kamarási Zsolt

7. a
7. a
7. a
7. a

Angol tesztmegoldó verseny

4. Visegrádi Tamás 6. b

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

1.

Révai Márton

4. b

15.

Ladányi Ákos

4. b

16.

Juhász Alexandra

8. c

"Új kötelezők" rajzpályázat

5.

Rajdos Diána

7. a

Vörösmarty-szavalóverseny

2.

Tóth Vanessza

5. c

5.

Czagány Viktória

5. a

5.

Cselényi Petra

8. a

Biológiaverseny

3.

Lipták Gergely

7. a

12.

Kiss Krisztián

8. a

Curie Kémiaverseny

1.

Baráth Máté

7. a

3.

Bencsik Martina

7. a

7.

Jáger Ágnes

7. a

8.

Lipták Gergely

7. a

Hevesy György Kémiaverseny

6.

Juhász Alexandra

8. c

Területi verseny:

Olimpiatörténeti csapatverseny

2. Lipták Gergely

7. a

   
  Baráth Máté

7. a

 
  Pavliscsák Kinga

7. a

 
  Kamarási Zsolt

7. a

 

Országos versenyek:

Környezetismeret, Környezetvédelem

1.

Billik Réka
Révai Máté
Torony Aliz

2. c
2. c
2. c

4.

Kondor Máté
Kovács Milán
Varga Dániel

2. b
2. b
2. b

3.

Balga Kata
Schupler Abigél
Asztalos Péter

3. b
3. b
3. b

3.

Lipták Laura
Kocsis Barbara
Szupjár Daniella

4. a
4. a
4. a

4.

Lója Patrik
Margóczi Márk
Ritó Ákos

4. a
4. a
4. a

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

14.

Révai Márton

4. b

KRESZ-verseny

7.

Kiss-Polgárdi Tamás

3. a

Curie Kémiaverseny

12.

Baráth Máté

7. a

Less Nándor Földrajzverseny

19.

Kiss Krisztián

8. a