VERSENYEREDMÉNYEINK

 

 

Iskolai versenyek:

 

 

1. évfolyam

 

  Versmondó   Mesemondó
  1. Tóth Milán 1. c

 

1.

Nagy Dalma

1.    b

  2. Cikora Laura
Balga Lili
1.    b

1. b

 

2.

Török Eszter

1. b

  3. Cervan Titanilla
Ludvig Levente
Krajczár Richárd
Szamosfalvi Emese
1. c

1. c

1..c
1. b

 

 

3.

Vozár Vajk

Bikfalvi Benjámin

1. c
1. c

  Matematika

 

  1. Willner Ferenc 1. c
  2. Lundgreen Márk 1. c
  3. Gerily Norbert 1. c
 

 

2. évfolyam

 

  Matematika   Mesemondó
  1. Horváth Panna
Schupléger Bendegúz
Gombaszögi Tamás

2. a
2. c
2. a

 

1. Gombaszögi Tamás
Veres Adorján

2. a

2. a

  2. Miskolci Dóra

2. a

 

2. Trembóczki Liliána

2. b

  3. Bűdy Júlia

Trembóczki Liliána

2. a
2. b

 

3. Kacenyák Gábor

Németh Kristóf

2. c

2. c

 

  Szépírás   Versmondó
  1. Djubók Réka

2. b

 

1. Gyurkó Kinga

2. c

  2. Orvos Réka
László Vanessza

2. a

2. a

 

2. Lénárt Zsófia
Tóth Levente

2. c
2. c

  3. Herczeg Kristóf
Makranczi Léda
Gombaszögi Tamás

2. a

2. a
2. a

 

3. Herczeg Kristóf
Szentesi Zsuzsa
Kiss Viktória

2.    a

2. a

 

 

3. évfolyam

 

  Olvasás   Versmondó
  1. Toronyi Aliz

3. c

 

1. Literáti-Nagy Réka

3. b

  2. Tőzsér Sára

3. a

 

2. Horváth Petra
Kocsis Gergő

3. c

3. b

  3. Gál Cintia

3. c

 

3. Mihalik Judit
Szalai Brigitta

3.    a
3. b

4.     

  Mesemondó   Szépírás
  1. Török Ábel

3. b

 

1. Tóth Evelin

3. b

  2. Kondor Máté

Pavlik Ajsa
Németh Mihály

3. b

3. a

3. a

 

2. Kocsis Gergő
Gál Cintia

3. b

3. c

  3. Tarján Iván
Szabó Klaudia
Török Ákos

3. b
3. b

3. b

 

3. Gonda Ivett
Szabó Levente

3. b

3. c

 

 

  Matematika   Környezetismeret
  1. Debreczeni Ákos

3. a

 

1. Gyökér Zsolt

3. b

  2. Gyökér Zsolt

3. b

 

2. Török Ábel

3. b

  3. Kondor Máté

3. b

 

3. Gál Cintia
Tarján Iván

3. c
3. b

  Helyesírás  

 

  1. Bojti Ákos

3. a

 

  2. Gyökér Zsolt

3. b

 

  3. Toronyi Aliz

3. c

 

 

 

4. évfolyam

 

  Olvasás   Versmondó
  1. Kaplonyi Benjámin

4. a

 

1. Majoros Lilla

4. c

  2. Kiss-Polgárdi Tamás
Fister Alexandra

4. a
4. c

 

2. Fister Csenge

4. c

  3. Márton Róbert
Figeczki Blanka

4. a
4. a

 

3. Balla Alexandra

5.    c

 

 

  Mesemondó   Szövegértés
  1. Kaplonyi Benjámin

4. a

 

1. Visegrádi Mónika

4. a

  2. Márton Róbert

4. a

 

2. Mészáros Viktor

4. b

  3. Vozár Anna

4. c

 

3. Laczkó Dániel

4. c

 

  Matematika   Környezetismeret
  1. Zán Martin

4. a

 

1. Balga Kata

4. b

  2. Laczkó Dániel

4. c

 

2. Schupler Abigél

4. b

  3. Suhajda Tamás

4. c

 

3. Sándor Teodóra

4. c

 

  Helyesírás   Szépírás
  1. Kiss-Polgárdi Tamás

4. a

 

1. Urbán Henrietta

4. b

  2. Gulyás Debóra

4. c

 

2. Majoros Lilla

4. c

  3. Kaplonyi Benjámin

4. a

 

3. Kamarási Kamilla

4. a

 

 

5-6. évfolyam

 

  Anyanyelv   Anyanyelv
  1. Móricz Márk

5. c

 

1. Tóth Vanessa

6. c

 

2.

Farkas Richárd

5. b

 

2. Hegedűs Csilla

6. c

 

3.

Bogdányi Réka

5. b

 

3. Horváth Domokos

6.    c

7.     

  Vers-és prózamondás   Történelem
  1. Tóth Vanessa

6. c

 

1. Boldizsár Tamás

6. c

 

2.

Ritó Ákos

5. a

 

2. Bozó Dávid

6. c

 

3.

Czagány Viktória

5. c

 

3. Gyurik Glória

Kovács Márton

6. c

6. b

 

 

Rajz

  1. Balogh Vince

5. c

 

1. Bánóczy Zsuzsanna

6. c

  2. Murguly Enikő

5. b

 

2. Süle Ábel

6. a

  3. Lipták Laura

Koutis Evangelos

5. a

5. b

 

3. Kala Klaudia
Herczeg Levente

6. c

6. a

 

 

Angol

  1. Csordás Krisztián

5. a

 

1. Győrfy István

6. b

  2. Hercsik Tímea

5. a

 

2. Tóth Vanessa

6. c

  3. Kocsis Zsófia
Tóth Gréta
Varga Mátyás

5. b
5. a
5. b

 

 

3. Tóth Barbara

6. a

 

 

Német

  1. Kocsis Barbara

5. a

 

1. Orosz Lilla

6. c

  2. Bogdányi Réka

5. c

 

2. Kublik Petra

6. a

  3. Móricz Márk

5. c

 

3. Pálinkás Nikoletta

6. c

 

 

Természetismeret

  1. Kocsis Barbara

5. a

 

1. Görcsös Szilvia

6. a

  2. Hercsik Tímea
Révai Márton

5. a
5. b

 

2. Bánóczy Zsuzsanna

6. c

  3. Ritó Ákos

5. a

 

3. Siktár Vivien

6. b

 

 

Hon - és népismeret

  1. Kocsis Barbara

5. a

 

1. Bánóczy Zsuzsanna

6. c

  2. Ritó Ákos

5. a

 

2. Süle Ábel

6. a

  3. Túrós Orsolya
Révai Márton

5. b
5. b

 

 

3. Kopcsik Viktória

6. b

 

Matematika

  1. Révai Márton

5. b

 

1. Siktár Vivien

6. b

  2. Mester Ádám

5. c

 

2. Kádár Ákos

6. c

  3. Csordás Krisztián
Csontos Mátyás

5. a
5. a

 

3. Bánóczy Zsuzsanna
Bozó Dávid

6. c

6. c

 

 

IQ-verseny

  1. Révai Márton

5. b

 

1. Kádár Ákos

6. c

  2. Varga Péter

5. b

 

2. Bánóczy Zsuzsanna

Siktár Vivien

6. c
6. b

  3. Túrós Orsolya
Sztupjár Daniella

5. b

5. a

 

3. Horváth Vivien

Veres Zsanett

Orbán Bianka

6. b
6. b
6. a

 

 

Sudoku

  1. Dienes Dorina

5. a

 

1. Orbán Bianka

6. a

  2. Varga Mátyás

5. b

 

2. Veres Zsanett

6. b

  3. Révai Márton
Kocsis Barbara

5. b
5. a

 

3. Horváth Domonkos

6. c

 

 

7-8. évfolyam

 

 

Anyanyelv

  1. Szolnoki Gábor

7. a

 

1. Székely Éva

8. b

  2. Hornyák Georgina

7. a

 

2. Homovics Petra

8. b

  3. Rindt Orsolya

7. a

 

 

3. Kamarási  Zsolt

8. a

  Vers-és prózamondás  

 

  1. Fister Klaudia

7. c

 

  2. Fenyvesi Diána
Vince Patrícia

8.    b
7. b

9.     

 

 

Történelem

  1. Szolnoki Gábor

7. a

 

1. Bencsik Martina

8. a

  2. Horváth Máté
Hornyák Georgina

7. c
7. a