A tanulmányi versenyek eredményei a 2009/2010-es tanév folyamán
ORSZÁGOS VERSENYEK

Környezetismeret, környezetvédelem

1. Czervan Titanilla 2. c   3. Szőke Kinga 3. c
  Wilner Ferenc 2. c     Juhász Petra 3. c
  Bikfalvi Benjamin 2. c     Schupler Bendegúz 3. c
             
5. Lénárt Zsófia 3. c   2. Kondor Máté 4. b
  Szabó Bence 3. c     Tarján Iván 4. b
  Tóth Levente 3. c     Varga Dániel 4. b
             
5. Gyökér Zsolt 4. b        
  Török Ábel 4. b        
  Török Ákos 4. b        
             
Curie Emlékverseny - Matematika
3. Debreczeni Ákos     4. a
6. Gyökér Zsolt     4. b
10. Kondor Máté     4. b
         

Bolyai Matematikaverseny

20. Gyökér Zsolt   4. b   Török Ábel   4. b
  Kondor Máté   4. b   Varga Dániel   4. b
               

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

21. Gyökér Zsolt     4. b
         

"Éjszaka a múzeumban" rajzpályázat

1. 5 .c osztály    
         
MEGYEI VERSENYEK

Curie Emlékverseny - Matematika

1. Gyökér Zsolt     4. b
1. Debreczeni Ákos     4. a
2. Kondor Máté     4. b
         

Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia

5. Herczeg Levente     7. a
  Herczeg Benjámin     7. a
  Baranyi Réka     7. a
  Süle Ábel     7. a
         

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

2. Hornyák Georgina     8. a
         

Zrínyi Ilona Matematikaverseny

1. Schupler Bendegúz     3. c     5. Debreczeni Ákos     4. a
8. Bodnár Kristóf     3. b     10. Toronyi Alíz     4. c
1. Gyökér Zsolt     4. b     4. Révai Márton     6. b
4. Németh Mihály     4. a              
                       

Zrínyi Ilona Matematika csapatverseny

1. Schupler Bendegúz     3. c     1. Debreczeni Ákos     4. a
  Bodnár Kristóf     3. b       Gyökér Zsolt     4. b
  Horváth Panna     3. a       Németh Mihály     4. a
                       

Hevesy György Kémiaverseny

2. Szolnoki Gábor     8. a
         

Curie Kémiaverseny

6. Siktár Vivien     7. b
         

Operatörténeti verseny

3. Kőhalmi Orsolya     8. a
  Rindt Orsolya     8. a
  Mayer Attila     8. a
  Túrós Orsolya     6. b
         
TERÜLETI VERSENYEK

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

4. Kocsis Barbara     6. a     1. Hornyák Georgina     8. a
9. Ritó Ákos     6. a     4. Gyenes Petra     8. b
                       

Hevesy György Kémiaverseny

1. Szolnoki Gábor     8. a     6. Siktár Vivien     7. b
                       

Bolyai Matematikaverseny

2. Gyökér Zsolt     4. b       Török Ábel     4. b
  Kondor Máté     4. b       Varga Dániel     4. b
                       

Biológia

5. Szolnoki Gábor     8. a     6. Kovács Zsigmond     8. a
                       

EU-zenetörténeti pályázat

1. Mayer Attila     8. a
         
VÁROSI VERSENYEK

Német helyesírási verseny

7. Visegrádi Mónika     5. a     3. Kocsis Barbara     6. a
8. Kaplonyi Benjámin     5. a     6. Ritó Ákos     6. a
                       

Német tesztmegoldó verseny

5. Figeczki Blanka     5. a     8. Götz Zsófia     6. b
7. Kaplonyi Benjámin     5. a     9. Túrós Orsolya     6. b
8. Kamarási Kamilla     5. a     8. Kublik Petra     7. a
9. Visegrádi Mónika     5. a     8. Orosz Lilla     7. c
10. Márton Róbert     5. a     10. Bánóczy Zsuzsanna     7. c
4. Kocsis Barbara     6. a     9. Czibrik Eszter     8. a
6. Ritó Ákos     6. a     12. Orosz Bence     8. a
                       

Pattantyús Emlékverseny

    Matematika        
3. Bodnár Kristóf     3. b     5. Aztalos Péter     5. b
7. Schupler Bendegúz     3. c     10. Laczkó Dániel     5. c
1. Debreczeni Ákos     4. a     2. Révai Márton     6. b
2. Gyökér Zsolt     4. b     3. Sztupjár Daniella     6. a
3. Kondor Máté     4. b     4. Siktár Vivien     7. b
5. Toronyi Alíz     4. c     1. Gombaszögi Tünde     8. b
6. Kádár Bálint     4. c     7. Rindt Orsolya     8. a
                       
    Fizika        
8. Bozó Dávid     7. c     10. Kádár Ákos     7. c
                       
    Kémia        
4. Szolnoki Gábor     8. a     5. Hornyák Georgina     8. a
                       

Fazekas Matematikaverseny

1. Révai Márton     6. b     10. Sztupjár Daniella     6. a
                       

Aritmetika verseny

2. Schupler Bendegúz     3. c     1. Révai Márton     6. b
5. Horváth Panna     3. a     7. Varga Mátyás     6. b
1. Gyökér Zsolt     4. b     1. Siktár Vivien     7. b
5. Toronyi Alíz     4. c     5. Kádár Ákos     7. c
1. Asztalos Péter     5. b     4. Gombaszögi Tünde     8. b
              10. Hornyák Georgina     8. a
                       

Széchenyi műveltségi csapatverseny

1. Czerven Titanillla     2. c       Tóth Levente     3. c
  Wilner Ferenc     2. c       Gyökér Zsolt     4. b
  Gombaszögi Tamás     3. a       Révai Márton     4. c

Észpörgető matematikaverseny

1. Bodnár Kristóf     3.b     1. Debreczeni Ákos     4. a
                       

Töprengő matematikaverseny

1. Wilner Ferenc     2. c     1. Kondor Máté     4. b
                       

Mező Ferenc Szellemi Diákolimpia

3. Herczeg Levente     7. a       Baranyi Réka     7. a
  Herczeg Benjámin     7. a       Süle Ábel     7. a
                       

Nyelvhelyességi vetélkedő

2. Czibrik Eszter     8. a       Orosz Bence     8. a
  Hornyák Georgina     8. a       Szolnoki Gábor     8. a
                       

Operavetélkedő

3. Túrós Orsolya     6. b       Kőhalmi Orsolya     8. a
  Rindt Orsolya     8. a       Mayer Attila     8. a
                       
                       

"Törd a fejed!" matematika csapatverseny

5. Zán Martin       5. a
  Asztalos Péter       5. b
  Faragó Márk       5. c
           

Olvasás verseny

1. Gál Cintia Noémi       4. c
           

Szövegértési csapatverseny

2. Toronyi Alíz       4. c
  Kádár Bálint       4. c
  Deres Dominik       4. c
           

Mátyás Prózamondó vereseny

1. Nagy Dalma       2. b
3. Kacsenyák Gábor       3. c
2. Pavlik Ajsa       4. a
           

Rajzverseny

2. Kiss Ádám       3. c
1. Burai Márk       (. a
           
ISKOLAI VSERENYEK
1. évfolyam
Mesemondó
1. Bazsa Brigitta 1. b
2. Billik Miklós Benedek 1. b
  Szakál Liliána 1. a
3. Kerepesi Zsófia 1. b
  Hornya Bianka 1. b
     
Versmondó
1. Szűcs Gréta 1. b
2. Hammer Clió 1. a
3. Feuerabend László 1. b
  Berényi Bernadett 1. b
     
Matematika
1. Orosz Iván 1. b
2. Szűcs Gréta 1. b
3. Csiszár Áron 1. b
     
2. évfolyam
Mesemondó
1. Nagy Dalma 2. b
  Török Eszter 2. b
2. Vozár Vajk 2. c
  Tóth Milán 2. c
3. Gerily Norbert 2. c
  Szabó Bence 2. a
     
Versmondó
1. Bodó Zoltán 2. b
2. Bikfalvi Benjamin 2. c
  Balga Lilla 2. b
3. Csikos Petra 2. a
  Polgári Brigitta 2. b
  CzervanTitanilla 2. c
     
Matematika
1. Wilner Ferenc 2. c
2. Vozár Vajk 2. c
3. Gerily Norbert 2. c
     
Szépírás
1. Tóth Milán 2. c
2. Polgári Máté 2. a
3. Fülöp Gréta 2. b
3. évfolyam
Prózamondó
1. Kacsenyák Gábor 3. c
2. Havasi Ádám 3. c
3. Veres Adorján 3. a
     
Olvasás
1. Tóth Levente 3. c
2. Djubók Réka 3. b
3. Miskolczi Dóra 3. a
  Kiss Martin 3. b
     
Matematika
1. Schupler Bendegúz 3. c
2. Bodnár Kristóf 3. b
3. Horváth Panna 3. a
     
Környezetismeret
1. Tóth Levente 3. c
2. Schupler Bendegúz 3. c
3. Gombaszögi Tamás 3. a
     
Versmondó
1. Lénárt Zsófia 3. c
2. Veres Zsófia 3. b
3. Gombaszögi Tamás 3. a
     
Helyesírás
1. Miskolczi Dóra 3. a
2. Gombaszögi Tamás 3. a
3. Bodnár Kristóf 3. b
     
Szövegértés
1. Lénárt Zsófia 3. c
2. Velkey Sára 3. c
3. Schupler Bendegúz 3. c
4. évfolyam
Prózamondó
1. Török Ábel 4. b
2. Pavlik Ajsa 4. a
  Tóth Márk 4. a
3. Fridély Nóra 4. c
  Szabó Klaudia 4. b
  Tarján Iván 4. b
     
Olvasás
1. Gál Cintia 4. c
2. Toronyi Alíz 4. c
  Gyökér Zsolt 4. b
3. Tőzsér Luca 4. a
  Tőzsér Sára 4. a
     
Matematika
1. Gyökér Zsolt 4. b
2. Debreczeni Ákos 4. a
  Kondor Máté 4. b
3. Toronyi Alíz 4. c
     
Környezetismeret
1. Gyökér Zsolt 4. b
2. Tóth Márk 4. a
3. Elek Zsófia 4. c
  Kiss Blanka 4. a
  Török Ábel 4. b
     
Versmondó
1. Horváth Petra 4. c
2. Literáti-Nagy éka 4. b
  Tóth Márk 4. a
3. Mihalik Judit 4. a
  Elek Zsófia 4. c
     
Helyesírás
1. Gyökér Zsolt 4. b
2. Deres Dominik 4. c
3. Balázs Petra 4. a
  Csiszár Anna 4. a
     
Szövegértés
1. Tóth Márk 4. a
2. Kondor Máté 4. b
3. Tőzsér Sáraz 4. a
5-6. évfolyam
Vers-és prózamondás
1. Majoros Lilla 5. c
2. Ritó Ákos 6. a
3. Zámbó Ádám 5. b
  Kőrösy Péter 6. b
     
Anyanyelv
1. Kaplonyi Benjamin 5. a
2. Kamarási Kamilla 5. a
3. Figeczki Blanka 5. a
  Dicső Adrienn 5. b
     
Anyanyelv
1. Ritó Ákos 6. a
2. Bogdányi Réka 6. b
3. Túrós Orsolya 6. b
     
Történelem
1. Kocsi Barbara 6. a
2. Kocsis Zsófia 6. b
3. Révai Márton 6. b
     
Angol (5 órások)
1. Sinkovics Marcell 5. b
2. Abu-Zeid Nawal 5. c
3. Elmamarna Omar 5. c
  Sándor Teodóra 5. c
  Török Erik 5. c
  Mészáros Viktor 5. b
     
Angol (4 órás)
1. Gerily Szabolcs 5. b
  Laczkó Dániel 5. c
  Ludvig Milán 5. c
2. Czumbil Dániel 5. b
3. Kovács Máté 5. c
  Nagy Pál Máté 5. c
  Vozár Anna 5. c
  Zámbó Ádám 5. b
     
Angol (5 órás)
1. Bialics Bence 6. c
2. Babinszki Péter 6. b
3. Liptál Laura 6. a
  Csordás Krisztián 6. a
  Hercsik Tímea 6. a
     
Angol (4 órás)
1. Vezér-Tóth Balázs 6. a
  Nagy Levente 6. a
2. Murguly Enikő 6. b
3. Sztupjár Daniella 6. a
  Csordás Attila 6. a
     
Német
1. Kiss-Polgárdi Tamás 5. a
2. Kamarási Kamilla 5. a
  Kaplonyi Benjamin 5. a
  Visegrádi Mónika 5. a
3. Márton Róbert 5. a
     
1. Kocsis Barbara 6. a
2. Ritó Ákos 6. a
3. Móricz Márk 6. c
     
Matematika
1. Zán Martin 5. a
2. Asztalos Péter 5. b
3. Visegrádi Mónika 5. a
     
1. Révai Márton 6. b
2. Sztupjár Daniella 6. a
3. Csontos Mátyás 6. a
     
IQ-verseny
1. Asztalos Péter 5. b
2. Nagy Dorottya 5. a
  Faragó Márk 5. c
3. Laczkó Dániel 5. c
     
1. Túrós Orsolya 6. b
2. Révai Márton 6. b
3. Sztupjár Daniella 6. a
  Koutis Evangelos 6. b
     
Sudoku
1. Laczkó Dániel 5. c
2. Kamarási Kamilla 5. a
3. Kiss Enikő 5. c
     
1. Dienes Dorina 6. a
2. Kocsis Barbara 6. a
3. Kalászdi Eszter 6. b
     
Természetismeret
1. Trizsi Vanda 5. b
2. Dicső Adrienn 5. b
3. Nagy Bendegúz 5. b
     
1. Révai Márton 6. b
2. Kegyes Zoltán 6. c
  Túrós Orsolya 6. b
3. Ritó Ákos 6. a
  Hercsik Tímea 6. a
     
Rajz
1. Rimán Eszter 5. a
2. Elhamarna Omár 5. c
3. Kopcsik Kinga 5. c
     
1. Túrós Orsolya 6. b
2. Hajdu Adrienn 6. b
  Révai Márton 6. b
3. Halász Anna 6. b
     
Hon-és népismeret
1. Süle Kinga 5. c
2. Nagy Bendegúz 5. b
3. Sinkovits Marcell 5. b
     
1. Hajdu Adrienn 6. b
2. Götz Zsófia 6. b
3. Révai Márton 6. b
     
Népdaléneklés
1. Nagy Edina 5. b
2. Figeczki Blanka 5. a
3. Labanc Letícia 5. c
     
1. Hajdu Adrienn 6. b
2. Túrós Orsolya 6. b
3. Révai Márton 6. b
7-8. évfolyam
Vers-és prózamondás
1. Fister Klaudia 8. c
2. Tóth Gertrúd 8. c
     
Anyanyelv
1. Siktás Vivien 7. b
2. Forrai Franciska 7. a
  Bánóczy Zsuzsanna 7. c
3. Orbán Bianka 7. a
     
1. Szolnoki Gábor 8. a
2. Hornyák Georgina 8. a
3. Arlett Anita 8. b
     
Történelem
1. Siktás Vivien 7. b
2. Bánóczy Zsuzsanna 7. c
3. Boldizsár Tamás 7. c
     
1. Szolnoki Gábor 8. a
2. Hornyák Georgina 8. a
3. Orosz Bence 8. a
     
Angol (5 órás)
1. Gyurik Glória 7. c
2. Marák Ádám 7. b
3. Szukenyik Milán 7. b
     
Angol (4 órás)
1. Siktár Vivien 7. b
2. Herczeg Levente 7. a
3. Djubók Krisztina 7. a
  Tomkó Fanni 7. a
  Forrai Franciska 7. a
     
Angol (5 órás)
1. Visegrádi Tamás 8. b
2. Horváth Klaudia 8. c
3. Nagy Mária 8. c
     
Német
1. Orosz Lilla 7. c
2. Kublik Petra 7. a
3. Bánóczy Zsuzsanna 7. c
     
1. Czibrik Eszter 8. a
2. Rindt Orsolya 8. a
3. Kondrát Evelin 8. c
     
Matematika
1. Siktár Vivien 7. b
2. Kádár Ákos 7. c
  Bánóczy Zsuzsanna 7. c
3. Görcsös Szilvia 7. a
     
1. Tóth Patrik 8. a
2. Kőrössy Norbert 8. c
3. Lipták Balázs 8. a
     
IQ-verseny
1. Süle Ábel 7. a
  Gyurik Glória 7. c
2. Herczeg Levente 7. a
3. Bánóczy Zsuzsanna 7. c
     
1. Rindt Orsolya 8. a
2. Gombaszögi Tünde 8. b
3. Lipták Balázs 8. a
     
Sudoku
1. Siktár Vivien 7. b
2. Bánóczy Zsuzsanna 7. c
3. Baranyi Réka 7. c
  Orosz Lilla 7. c
     
1. Gombaszögi Tünde 8. b
2. Sebők Bianka 8. c
3. Arlett Anita 8. b
     
Kémia
1. Siktár Vivien 7. b
2. Bánóczy Zsuzsanna 7. c
3. Méhes Róbert 7. c
     
1. Szolnoki Gábor 8. a
2. Hornyák Georgina 8. a
3. Kovács Zsigmond 8. a
     
Fizika
1. Kádár Ákos 7. c
2. Bánóczy Zsuzsanna 7. c
3. Bodó Elizabet 7. a
     
1. Szolnoki Gábor 8. a
2. Lipták Balázs 8. a
3. Kovács Zsigmond 8. a
     
Biológia
1. Süle Ábel 7. a
2. Bánóczy Zsuzsanna 7. c
  Kiss Judit 7. a
3. Orosz Lilla 7. c
     
1. Szolnoki Gábor 8. a
2. Kőhalmi Orsolya 8. a
3. Kovács Zsigmond 8. a
  Czibrik Eszter 8. a
     
Földrajz
1. Süle Ábel 7. a
2. Siktár Vivien 7. b
3. Lövei Laura 7. c
     
1. Orosz Bence 8. a
  Szolnoki Gábor 8. a
2. Arlett Anita 8. b
3. Gombaszögi Tünge 8. b
  Kovács Zsigmond 8. a
     
Rajz
1. Kala Klaudia 7. c
2. Kopcsik Viktória 7. b
     
1. Huszár Boglárka 8. c
     
Népdaléneklés
1. Ágoston Réka 7. c
2. Tomkó Fanni 7. a
3. Forrai Franciska 7. c
     
1. Szitai Éva 8. b
2. Szűcs Orsolya 8. c
3. Kondrát Evelin 8. c