A Szabó Lőrinc Megyei Szavalóversenyen
II. helyezést ért el Handrik Dávid 1.b-s tanulónk.
Felkészítője Szabó Ágnes volt.
A Városi Labdarúgás I. korcsoportban
Városi II. helyezést ért el, és továbbjutott a megyei elődöntőbe:
- Pipoly Csongor 3.b
- Schneider Máté 2.b
- Kőrösi Kende 2.b
- Kiss Noel 2.b
- Fazekas Zsombor 2.b
- Szak Vince 2.b
- Zibrinyi Ákos 2.b tanulóink csapata.
Rajz eredmények:
A Logiscool Országos Karaktertervező Rajzpályázaton
Különdíjat kapott Simai Violetta 5.a tanulónk.
A Petőfi Versillusztrációs Rajzpályázaton
III. helyezett lett Bene Marcell Zsombor 1.a tanulónk.
Egyházi Bibliai Rajzpályázaton
I. helyezést ért el Jobbágy Zsuzsanna 5.b tanulónk.
A Magyar Vagyok - Határtalanul Nemzetközi Rajzpályázaton
I. helyezést ért el közös munkájával:
- Simai Violetta 5.a
- Tomor Nikoletta 5.b
- Juhász Júlia 5.b
- Kondi Ádám 5.a tanulók.
Ők ezzel az eredményükkel 1 hetes nemzetközi rajztábort nyertek!
Felkészítő nevelő: Szabóné Puskás Julianna tanárnő.
A Városi Angol Nyelvi Tesztmegoldó Versenyen korosztályok szerint
III. helyezett lett Benczkó Ádám 7.a
IV. helyezett lett Török Gergő 7.a
IV. helyezett lett Szőnyi-Paszternák Borisz 6.b
IV. helyezett Szőnyi-Paszternák Mirkó 5.b osztályos tanulónk.
Felkészítőik: Novák Éva és Törökné Kovács Zita tanárnők.
A XXVIII. Országos Evangélikus Hittanversenyen, amit 2019. március 30-án tartottak Budapesten
21 csapat közül X. helyezést ért el:
- Gábor Kristóf 5.b
- Kassai Lili 5.b
- Zelenka Réka 5.a
17 csapat közül X. helyezett lett:
- Kormos Gábor 6.c
- Tóth Dániel 6.a csapatával.
16 csapat közül csapattagként XII. helyezést érte el:
- Lukács Dominika 8.b tanulónk.
Felkészítőjük Sándorné Povazsanyecz Gyöngyi.
Az Országos Sakk Diákolimpián
III. helyezést érte el Kovács Kristóf 3.a osztályos tanulónk.
Az Észpörgető Városi Matematika Versenyen
V. helyezett lett Török Balázs 3. a osztályos tanulónk.
Felkészítője Petőné Gál Erika.
A 2019. március 30-án Debrecenben megtartott V. Debalu Jégkorong Kupán
U12 korosztályban I. helyezést ért el
- Spisák Nándor 3.b
- Besenyei Botond 4.b
- Kojsza Kende 4.b
- Veres-Fucsku Bence 5.b
- Dezső Zsolt Zsombor 6.b
- Zsámbok Zalán 6.b
Select U12 korosztályban V. helyezettek lettek:
- Bernád Bence 4.b
- Kovács Benedek 4.b
- Puskás Zoltán 4.b
- Szecskó Gergő 4.b
- Gábor Kristóf 5.b
- Szőnyi-Paszternák Mirkó 5.b tanulóink.
Az elért eredményekhez, sikerekhez gratulálunk!