Szent Erzsébet példáját és jótékony szeretetét követve rendeztük meg Ősz-IDŐ délutánunkat, ahová nagy szeretettel vártuk a kedves NAGYSZÜLŐKET.
A meghitt és lélekemelő műsorok után a gyermekek nagyszüleikkel közösen készíthették el alkotásaikat, amelyek Szent Erzsébet kenyér- és rózsacsodáját idézték fel.
A délutánt szeretetvendégséggel zártuk, amely tovább erősítette az együtt töltött idő meleg, családias hangulatát.
Hálát adunk Istennek azért, hogy ilyen szép, szívünket megérintő délutánt élhettünk át együtt.
Szívből köszönjük minden kedves nagyszülőnek az aktív részvételt és a kedves szavakat, Isten áldását kérve rájuk!
© 2026 Vörösmarty Katolikus-Miskolc