Üdvözöljük oldalunkon Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda   Click to listen highlighted text! Üdvözöljük oldalunkon Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda Powered By GSpeech
VorosmartyLogo       alapitvany logouj

 VÖRÖSMARTY MIHÁLY KATOLIKUS

ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS ÓVODA

"Mi dolgunk a világon? küzdeni

Erőnk szerint a legnemesbekért."

 • Üdvözöljük honlapunkon!
  Üdvözöljük honlapunkon!
 • Gyermekeket nevelünk-oktatunk...
  Gyermekeket nevelünk-oktatunk...
 • ...ügyelünk testi egészségükre,...
  ...ügyelünk testi egészségükre,...
 • gondot viselünk szellemi épségükre...
  gondot viselünk szellemi épségükre...
 • lelki fejlődésüket figyelemmel kisérjük...
  lelki fejlődésüket figyelemmel kisérjük...
 • ...hogy emberként léphessenek az életbe.
  ...hogy emberként léphessenek az életbe.
 • Ezek vagyunk, ez a mi iskolánk!
  Ezek vagyunk, ez a mi iskolánk!

eKRÉTA belépés

 Az iskola elektronikus naplójába való belépéshez a tanulóknak felhasználónévként az oktatási azonosítóra  van szükség (7xxxxxxxxxx alakú szám, a diákigazolványon vagy az OM által kiadott oktatási kártyán található), jelszóként a születési dátumot kell beírni ÉÉÉÉ-HH-NN formátumban.


e ellenorzo

péntek, 24 február 2023 13:58

Keresztút a Vörösmartyban

Írta:
Értékelés:
(0 szavazat)

A nagyböjti időben 14 stációval "gazdagodik" az iskolaudvar. Külön büszkeséggel tölt el bennünket, hogy az állomások képeit a karbantartóink készítették. Hamvazószerda előtti napon kikerülnek a stációk az iskolaudvar kerítésére. Most már évek óta végezzük szabadtéren a keresztútjárást, tehát elmondhatjuk, hogy hagyománnyá vált a húsvéti előkészület jegyében péntekenként az évfolyamok keresztútja.

Az idei év első nagyböjti péntekén Thiago atya vezetésével, Csík Tibor igazgató úr, Hegedűsné Veréb Anita hitoktató és a helyettesítő  osztályfőnökök közreműködésével az elsősök és a másodikosok imádkozták végig a keresztút állomásait: "Imádunk Téged, Krisztus, és áldunk Téged, mert szent kereszted által megváltottad a világot."  

Megjelent: 142 alkalommal Utoljára frissítve: hétfő, 27 február 2023 08:38
A hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tájékoztatás a szünnapok felügyeleti rendjéről

Az iskola gondoskodik a tanulók felügyeletéről a tanítás nélküli munkanapokon és azon időszakokban, amikor a tanítás korábban ér véget.

Amennyiben a szülők igénylik a gyermekük iskolai felügyeletét, azt a kérdéses időpont előtt 3 munkanappal kell jelezniük az osztályfőnöknek (osztálytanítónak).

Weboldalunkon sütiket használunk az optimális működés érdekében. Oldalaink böngészésekor hozzájárul a sütik használatához.
Ok
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech